Kenan Aktaş AK Parti'den Hizan Belediye Başkan Aday Adayı

Tatvan Belediyesi Personellerine Covid-19 Aşısı Yapıldı

Videoyu Aç Tatvan Belediyesi Personellerine Covid-19 Aşısı Yapıldı
A
a

Tatvan Belediyesi personelleri, Sağlık Bakanlığı tarafından başlatılan yerinde Covid-19 aşı uygulaması kapsamında aşılanmaya başlandı.

Tatvan Belediyesi’nin çeşitli müdürlüklerinde görev yapan işçi ve memurlara Tatvan İlçe Sağlık Müdürlüğü tarafından ilk doz aşıları yapıldı. Belediye çalışanları kendilerine dağıtılan formları doldurduktan sonra, hizmet binası içerisindeki belirlenen odada isteğe bağlı Sinovac veya Biontech aşısı yapıldı.

Sağlık çalışanlarına teşekkür eden Tatvan Belediye Başkanı Mehmet Emin Gelani, salgın sürecinin bir an önce sona ermesi için aşı konusunda tüm vatandaşların duyarlı olması gerektiğini söyledi.

Belediye personellerine aşı yapılmaya başlandığını belirten Başkan Geylani, "İki yıla yakın bir süredir mücadele ettiğimiz salgına karşı Tatvan Belediyesi olarak vatandaşlık görevimizi yerine getiriyor, üzerimize düşeni yapmaya devam ediyoruz. 22 Haziran Pazartesi günü itibarıyla belediyemizde çalışan işçi ve memur kardeşlerimiz aşılanmaya başladı. Normal hayata bir an önce dönmemiz için tüm vatandaşlarımızın aşı olma konusunda hassas ve istekli olmalarını rica ediyorum. Sağlık Bakanlığımıza ve tüm personellerine özellikle bu süreçte gösterdikleri özveriden dolayı teşekkür ediyorum." dedi.

 

Bunlar da İlginizi Çekebilir
arşiv HABER ARŞİVİ
BİTLİS HABER13 YORUM KURALLARI
Haber İhbarı
Bitlis Nöbetçi Eczaneleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Siteadi harici linklerin sorumluluğunu almaz.