BESEM kitap toplama kampanyası başlattı

Bitlis Eren Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi, “Işığım Olur Musun?” adlı kitap toplama kampanyası başlattı.

Videoyu Aç BESEM kitap toplama kampanyası başlattı
A
a

Sürekli Eğitim Merkezi (BESEM) tarafından “Işığım Olur Musun?” adlı kitap toplama kampanyası başlatıldı. Kampanyaya ilk destek BEÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Demirtaş tarafından yapıldı. Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Demirtaş, kampanyanın hayırlı olması temennisinde bulundu.

Sosyal üniversitecilik anlayışı gereği, halktan ve STK’lardan gelen talepler doğrultusunda bu kampanyanın başlatıldığını ifade eden BESEM Müdürü ve kampanyayı yürüten Öğr. Gör. Esra Dursun, “Toplumsal olarak kazanabileceğimiz ya da destek olabileceğimiz bireylere yönelik topladığımız kitapları kampanya bitiminde ilgili kurum ve kuruluşlara hediye edip kütüphanelerine destek olmak istiyoruz.” şeklinde konuştu. Herkesin sevip beğendiği ve faydalı olabileceğine inandığı kitapları kendilerine iletebileceklerini dile getiren Öğr. Gör. Dursun, “İlk kitap bağışını Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Mehmet Demirtaş yaptı. Bu yüzden çok mutlu ve memnunuz. Kendilerine çok teşekkür ediyorum.” dedi.

Kampanyayı yürüten Öğr. Gör. Dursun, yasak olmayan yayınlardan çıkan kitapları bağışlamak isteyenlerin 19 Temmuz 2019 tarihine kadar (434) 222 00 00 / 9313 numaralı telefondan kendilerine ulaşabileceklerini belirtti.

 


Bunlar da İlginizi Çekebilir
arşiv HABER ARŞİVİ
BİTLİS HABER13 YORUM KURALLARI
Haber İhbarı
Bitlis Nöbetçi Eczaneleri

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Siteadi harici linklerin sorumluluğunu almaz.