Tatvan Satranç Kulübü, lig şampiyonu oldu

Videoyu Aç Tatvan Satranç Kulübü, lig şampiyonu oldu
A
a

Türkiye Satranç Süper Liginde Bitlis’i temsil eden Tatvan Satranç Eğitim Derneği Spor Kulübü büyük bir başarıya imza atarak ligi şampiyon olarak tamamladı.

Spor alanında birçok dalda başarıyı gelenek haline getiren Tatvan Satrançta elde ettiği büyük başarıyla başarı zincirine bir halka daha ekledi. Bitlis’i ve Tatvan’ı temsilen Türkiye Satranç Federasyonu tarafından 17 - 28 Temmuz tarihleri arasında Konya'da düzenlenen 2018 - 2019 Türkiye İş Bankası Satranç Süper Ligi'nde mücadele eden Tatvan Satranç Eğitim Derneği Spor Kulübü lig şampiyonu oldu. Birçok büyük kulübün mücadele ettiği ligde büyük başarıya imza atan Tatvan Satranç Eğitim Derneği Spor Kulübü kente başarı gururu yaşattı.

Elde edilen başarıyla ilgili değerlendirmede bulunan Tatvan Kaymakamı Mehmet Ali Özkan, büyük bir başarı göstererek Türkiye Satranç Süper Ligi şampiyonu olan Tatvan Satranç Eğitim Derneği Spor Kulübü’ne tebriklerini iletti.

Ligde Bitlis ve Tatvan’ı en iyi şekilde temsil ederek ulusal bir başarıya imza atan kulüp yöneticileri ve oyuncularına teşekkürlerini ileten Kaymakam Mehmet Ali Özkan, kulübümüze başarılarının devamını diledi.

Kulüp yöneticileri ise elde ettikleri başarıdan ötürü mutlu olduklarını dile getirerek elde edilen büyük başarıyı Bitlis’e armağan ettiklerini ifade ettiler.

 

Bunlar da İlginizi Çekebilir
arşiv HABER ARŞİVİ
BİTLİS HABER13 YORUM KURALLARI
Haber İhbarı
Bitlis Nöbetçi Eczaneleri

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Siteadi harici linklerin sorumluluğunu almaz.