Lösemi hastası için Tatvan’da yardım kampanyası

Fenerbahçeli taraftarlar, İstanbul’da tedavisi devam eden 11 yaşındaki lösemi hastası Hamza Kalemderoğlu için, Bitlis’in Tatvan ilçesinde yardım kampanyası başlattılar.

Videoyu Aç Lösemi hastası için Tatvan’da yardım kampanyası
A
a

Tatvan Genç Fenerbahçeliler Topluluğu üyeleri, lösemi hastası Hamza’ya destek amacıyla Yaşam Alışveriş Merkezi önünde toplandı. Arkadaşları Servet Kalemderoğlu’nun 11 yaşındaki oğlu Hamza’nın tedavisine maddi anlamda katkı sunabilmek için bir araya geldiklerini ifade eden Fenerbahçeli taraftarlar, hayırseverlerden de bu konuda destek istedi.

Tatvan Genç Fenerbahçeliler Topluluğu sözcüsü Sadık Özyer, “Lösemi hastası Hamza kardeşimize destek olmak için buradayız. Onun tedavisine katkı sunmak amacıyla kampanya başlattık ve herkesi kampanyamıza katılmaya davet ediyoruz. 7 nüfuslu ailenin maddi durumu iyi olmadığı için, tüm arkadaşlarımızı maddi destek sağlamaya davet ediyoruz. Hamza kardeşimiz öğrenci ve babası Servet Kalemderoğlu’nun sürekli bir işi yok, serbest çalışıyor. Tedavisi İstanbul’da devam eden lösemi hastası Hamza kardeşimiz için başlatmış olduğumuz kampanyamız devam ediyor. Uzakta olup da yardım etmek isteyenler veya buraya gelemeyenler 0536 549 7003 telefon numarasından lösemi hastası Hamza’nın babası Servet Kalemderoğlu’na ulaşabilir” dedi.
 
Kaynak : Bitlis Bülten


Bunlar da İlginizi Çekebilir
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ
BİTLİS HABER13 YORUM KURALLARI
Haber İhbarı
Bitlis Nöbetçi Eczaneleri

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Siteadi harici linklerin sorumluluğunu almaz.