BİGACEM'den Vali Çınar'a ziyaret

Bitlis Gazeteciler Cemiyeti (BİGACEM) Başkanı Özcan Çiriş ve yönetim kurulu üyeleri, Vali Ahmet Çınar'ı makamında ziyaret etti.

Videoyu Aç BİGACEM'den Vali Çınar'a ziyaret
A
a

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Çınar, Bitlis'te kamu ile halk arasında köprü olan basın mensuplarının, çalışma ortamlarının iyileştirilmesi için ellerinden gelen desteği vereceklerini söyledi.

Vali Çınar, "Sizler bizim için önemlisiniz. Burada sizinle ilgili sorunlarla yakından ilgilenmek isteriz. Bize düşen her türlü göreve hazırız. Yeni yönetiminizi de tebrik ediyorum." dedi.

Çiriş ise yeni oluşturulan yönetim kurulu üyeleriyle, kurum ziyaretlerinde bulunacaklarını belirterek, çalışmalar hakkında Vali Çınar'a bilgi verdi.

Bitlis'te gazetecileri tek çatı altında toplayarak, sorunlarını çözmeye çalışacaklarını ifade eden Çiriş, "Bitlis'te 50'nin üzerinde gazeteci üyemiz var. Bunların sorunlarıyla yakından ilgilenmeye çalışıyoruz. Bazen sizinle bir araya gelerek görüş alışverişinde bulunacağız. Bizleri kabul ettiğiniz için teşekkür ediyorum." diye konuştu.


Bunlar da İlginizi Çekebilir
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ
BİTLİS HABER13 YORUM KURALLARI
Haber İhbarı
Bitlis Nöbetçi Eczaneleri

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Siteadi harici linklerin sorumluluğunu almaz.