Başkan Tanğlay, öğrencilerle birlikte hayvan barınağını ziyaret etti

Videoyu Aç Başkan Tanğlay, öğrencilerle birlikte hayvan barınağını ziyaret etti
A
a

Bitlis Belediye Başkanı Nesrullah Tanğlay ve Bitlis AK Parti İl Başkanı Engin Günceoğlu 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü dolayısıyla öğrencilerle birlikte hayvan barınağını ziyaret ettiler.

Miniklerin yoğun ilgi gösterdiği programda Belediye Başkanı Nesrullah Tanğlay çocuklarla birlikte hayvan barınağını gezdi.

Başkan Tanğlay 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü dolayısıyla yaptığı konuşmada; “4 Ekim Hayvanları Koruma Günü münasebetiyle barınağımız cıvıl cıvıl. Duyarlılığınız özellikle hayvan sevginiz sizi buralara kadar getirdi. Bizde elimizden geldiğince Bitlis Belediyesi olarak yaşadığımız çevrede bizimle birlikte yaşayan hayvanlarımızı barınağımızda tedavi ediyor, onların bakımlarını yapıp yaşama alanları olan doğaya bırakıyoruz. Sevgili çocuklarımız burası tüm hayvanların tel örgüler içerisinde kapalı tutulduğu hapishane gibi bir yer değil. Burası bizimle birlikte yaşayan hayvanlarımızın özellikle köpeklerimizin tedavi yerleri. Başta öğretmenlerimizi size bu hayvan sevgisini aşıladıkları için teşekkür ediyor, siz yetişen yeni nesili de o küçücük hayvan sevgisi dolu yüreklerinizden dolayı kutluyorum. Yüreğinize sağlık.

Veteriner Müdürlüğümüz ve personelimize duyarlılıklarından dolayı çok teşekkür ediyorum” dedi.
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir
arşiv HABER ARŞİVİ
BİTLİS HABER13 YORUM KURALLARI
Haber İhbarı
Bitlis Nöbetçi Eczaneleri

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Siteadi harici linklerin sorumluluğunu almaz.