Yükseliş ve Beşminare Mahallellerinde sathi kaplama

Videoyu Aç Yükseliş ve Beşminare Mahallellerinde sathi kaplama
A
a

Bitlis Belediyesince alt yapı çalışmaları tamamlanan bölgelerde, üst yapı çalışmalarını yürütüyor. Bu kapsamda Yükseliş ve Beşminare Mahallelerinde alt yapısı tamamlanan yollar düzeltilerek kaldırım ve sathi kaplama çalışmalarını da tamamladı.


Vatandaşların yol ve kaldırımları rahat ve huzurlu kullanmaları için çalışmalarını hızlı bir şekilde yürüten belediye, çalışmaların yanı sıra vatandaşların isteğini de dikkatte alıyor.

Belediye Başkanı Nesrullah Tanğlay yaptığı açıklamada, “Yol medeniyettir” diyerek kentte yolları en güzel şekilde yaptıklarını söyledi.
Başkan Tanğlay ,“Biz de yol medeniyettir ilkesinden hareketle başta şehir merkezi olmak üzere kentin tüm bölgelerindeki asfalt eksikliklerini gideriyoruz. Şehrin prestij caddeleri Bitlis’e yakışır hale getirilirken, merkezden mahallere ulaşan yollardaki bozuklukları da onarıyoruz. Bitlis’in yaşanılabilir bir kent olma yolundaki yatırımlarımızı sürdürürken ihtiyaçlarını da göz ardı etmeden çalışıyoruz. Yol bu ihtiyaçların en başında geliyor. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da ihtiyaç duyulan her noktaya hizmet ulaştırmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.
 
Softmedya Yazılım Web Reklamı

Bunlar da İlginizi Çekebilir
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ
BİTLİS HABER13 YORUM KURALLARI
Haber İhbarı
Bitlis Nöbetçi Eczaneleri

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Siteadi harici linklerin sorumluluğunu almaz.