Tatvan'da yapılan Fuar Sergi ve Kongre Merkezi binası halkın hizmetinde

Videoyu Aç Tatvan'da yapılan Fuar Sergi ve Kongre Merkezi binası halkın hizmetinde
A
a

Tatvan Belediyesi tarafından yaptırılan Fuar Sergi ve Kongre Merkezi binası halkın hizmetine sunuluyor.

Geçen yıl inşaatına başlanan ve kısa süre içerisinde tamamlanan Fuar Sergi ve Kongre Merkezi binası Tatvan Belediyesi’nin himayesinde halka hizmet verecek.

Fuar alanında çok amaçlı kongre merkezi, toplantı salonu ve sergi alanı şekilde inşa edilen Fuar Sergi ve Kongre Merkezi binasının, ilçede yapılacak olan düğün, nişan ve benzeri merasimler için Tatvan Belediyesi tarafından halkın hizmetine sunulacağı belirtildi.

Fuar Sergi ve Kongre Merkezi’nin fuar etkinliklerinin yanı sıra düğün ve nişan gibi merasimlerde halkın hizmetine sunulacağını ifade eden Tatvan Belediye Başkanı Fettah Aksoy, halka hizmet adına çok sayıda projeyi hayata geçirdiklerini ve bunun yanında bu yapıyı da Tatvan’a kazandırmanın gururu içinde olduklarını söyledi.

Başkan Aksoy, konuşmalarına şunları ekledi;

“Fuar alanında yapmış olduğumuz bu güzel binada fuar etkinlikleri yapılıyor. Burası aynı zamanda sergi ve benzeri aktivitelere de ev sahipliği yapıyor. Halkımızın talepleri doğrultusunda düğün ve nişan gibi merasimlerde de burayı vatandaşlarımızın hizmetine sunuyoruz. Tatvanlı hemşerilerimiz artık düğün, nişan ve benzeri önemli programlarını, etkinliklerini bu güzel mekanda gerçekleştirebilecek. Bu hizmetten faydalanmak isteyen vatandaşlarımızın belediyemiz bünyesindeki Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’ne başvuru yapmaları gerekiyor. Bütün Tatvan halkına hayırlı olmasını diliyorum.”

 

Bunlar da İlginizi Çekebilir
arşiv HABER ARŞİVİ
BİTLİS HABER13 YORUM KURALLARI
Haber İhbarı
Bitlis Nöbetçi Eczaneleri

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Siteadi harici linklerin sorumluluğunu almaz.