Tatvan Belediyesi kış hazırlıklarını tamamladı

Tatvan Belediyesi, kış öncesi karla mücadele çalışmalarıyla ilgili hazırlıklarını tamamladı.

Videoyu Aç Tatvan Belediyesi kış hazırlıklarını tamamladı
A
a

Tatvan Belediye Başkanı Mehmet Emin Geylani, yaklaşan kış mevsimi öncesi Fen İşleri Müdürlüğü’nün hazırlıklarını tamamlandığını söyledi.

Karla mücadele ile ilgili saha amirliğinde karla mücadele ekibiyle bir araya gelen Tatvan Belediye Başkanı Mehmet Emin Geylani, “Tatvan Belediyesi Karla Mücadelede görevli arkadaşlarımızla toplantı yaparak mevcut durumu, alınacak önlemleri ve yapılacak mücadele çalışmalarını değerlendirdik” dedi.

Tatvan’ı karla mücadele çalışmalarında 7 bölgeye ayırdıklarını ve 28 araç 70 personel ile kış ayına hazır olduklarını ifade eden Başkan Geylani; “Tatvan Belediyesi olarak kışa hazırlık çalışmalarımızı tamamladık. Toplamda 22 mahallemizi 7 ayrı gölgeye ayırdık. 28 iş makinemiz ve 70 personelimiz ile sahada hazır bir şekilde bekliyoruz. Amacımız olumsuz bir hava durumunda vatandaşlarımızın mağdur olmaması için mümkün olan bütün ekip ve ekipmanlar ile personellerimizle karla mücadelemizi başarılı bir şekilde gerçekleştirmek. İnşallah bu kış ayları boyunca hiçbir şekilde bir mağduriyet yaşanmadan bütün karla mücadele çalışmalarımızı devam ettireceğiz. Bu konuda vatandaşlarımız müsterih olabilir” diye konuştu.

 


Bunlar da İlginizi Çekebilir
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ
BİTLİS HABER13 YORUM KURALLARI
Haber İhbarı
Bitlis Nöbetçi Eczaneleri

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Siteadi harici linklerin sorumluluğunu almaz.