Tatvan ADEM kursiyerleri sergi açtı

Tatvan Kaymakamlığı bünyesindeki Aile Destek Merkezi (ADEM) kursiyerleri tarafından, Tatvan Yaşam Alışveriş Merkezi'nde sergi açıldı.

Videoyu Aç Tatvan ADEM kursiyerleri sergi açtı
A
a

Öğretmenler Günü dolayısıyla açılan sergide Tatvan ADEM kursiyerleri tarafından hazırlanmış olan el emeği göz nuru ürünler sergilendi. Adem'deki kurslardan faydalanan 350 kursiyer tarafından Eylül ayından bu yana hazırlanmış olan ürünler büyük beğeni topladı.

Serginin açılışı Tatvan Kaymakamı Mehmet Ali Özkan’ın eşi Arzu Özkan ve Tatvan Belediye Başkanı Mehmet Emin Geylani'nin eşi Gülsüm Geylani, Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Kazım Acar, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Mesut Karaman, Milli Eğitim Şube Müdürü Halil Akhan ve davetliler tarafından gerçekleştirildi.

Açılış kurdalesinin kesilmesinin ardından davetliler sergiyi gezdi. Sergiyi gezen davetlilere, ADEM Müdürü Hatice Piral tarafından sergilenen ürünler ve çalışmalar hakkında bilgi verildi.

Sergi açılışı sonrası kısa bir değerlendirmeden bulunan Arzu Özkan,  "Eğitim ve öğretimde büyük fedakarlıklarda bulunan öğretmenlerimizi anmak amacıyla ADEM kursiyerleri el ele vererek, böyle bir sergi açtı. Emeği olan tüm bayan kardeşlerimizin emeğine sağlık. Ayrıca, sergi açılışına katılanlara da teşekkür ediyorum" dedi.
 


Bunlar da İlginizi Çekebilir
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ
BİTLİS HABER13 YORUM KURALLARI
Haber İhbarı
Bitlis Nöbetçi Eczaneleri

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Siteadi harici linklerin sorumluluğunu almaz.