Tatso Hizmet Şeref Belgesi Ve Plaket Törenine Katıldı

Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Bilal Dağdağan ve Meclis Başkanı İhsan Bakırhan, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (Tobb) tarafından düzenlenen 2014 yılı “Hizmet Şeref Belgesi Ve Plaket Törenine” katıldı.

Videoyu Aç Tatso Hizmet Şeref Belgesi Ve Plaket Törenine Katıldı
A
a

Bitlis’in Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Bilal Dağdağan ve Meclis Başkanı İhsan Bakırhan, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından düzenlenen 2014 yılı “Hizmet şeref belgesi ve plaket törenine” katıldı.

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı ve TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun da katıldığı “Hizmet şeref belgesi ve plaket töreni” TOBB’un Ankara’da bulunan birlik merkezinde yapıldı. Düzenlenen “Hizmet şeref belgesi ve plaket” törenine Meclis Başkanı İhsan Bakırhan ile birlikte katılan TATSO Başkanı Bilal Dağdağan, 10 ve 20 yıl süreyle görev yaparak hizmet şeref belgesi ve plaketi almaya hak kazanan tüm odaları tebrik ettiğini söyledi. Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası’nın 1972 yılında kurulduğunu ve bugünlerde 42. kuruluş yıl dönümüne girdiğini belirten Başkan Bilal Dağdağan, “Bugün burada her biri yarım ve çeyrek asırlık kuruluşlarını kutlayan çok değerli odalarımızın hizmet şeref belgesi ve plaket alma sevinçlerine ortak olduk. 10 ve 20 yıl süreyle görev yaparak hizmet şeref belgesi ve plaketi almaya hak kazanan tüm odaları tebrik ediyorum. Kendi odamıza baktığımızda, odamız 1972 yılında, daha önce Bitlis Ticaret Odası’na kayıtlı olan Tatvan, Ahlat ve Adilcevaz ilçelerinde faaliyet gösteren üyelerin talebi üzerine kurulmuş ve o günden bu yana çalışmalarına emin adımlarla devam etmektedir” diye konuştu.Bunlar da İlginizi Çekebilir
arşiv HABER ARŞİVİ
BİTLİS HABER13 YORUM KURALLARI
Haber İhbarı
Bitlis Nöbetçi Eczaneleri

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Siteadi harici linklerin sorumluluğunu almaz.