bitlis haber portalı

SSK ve Devlet Hastanesinin Malzemelerine Ne Oldu…!

İlçemiz yeni bir devlet hastanesine kavuşurken, mevcut iki hastane binası da haliyle atıl bir duruma düştü.

A
a

SSK ve Tatvan Devlet Hastanesi binaları boşaltılınca haliyle malzemeleri de boşaltıldı. Malumunuz bu binalarda bulunan malzemeleri anlatmama gerek yok sanırım…!

Tatvan Devlet Hastanesi’ni fazla bilmem ama SSK Hastanesi olarak bilinen Tatvan Devlet Hastanesi ek hizmet binasında nelerin olduğunu az çok bilirim. Bahsettiğim bu iki hastanenin yepyeni olan birçok malzemelerine ne oldu, çok merak ediyorum..? Niye merak ediyorum, canım birileri kendisine peşkeş çekti, hem de ne peşkeş…!

SSK Hastanesi’nde bir jeneratör vardı. İlçede iki veya üç mahalle bununla elektrik anlamında beslenirdi. Ya mutfak malzemeleri? O da cabası. Hadi canım sende, ya çamaşırhane malzemeleri, aman be Ferhan, ihale usulü ile satış yapılmış, kim hastanenin malzemelerine tenezzül eder..! Etmezler değimli…!

Ya röntgen çekilen bölümlerdeki kurşun tabloları ne oldu? O nu da ben söyleyeyim? İhale yoluyla satış yapılmış. Peki, İhale ne zaman nerde yapıldı? İşte orası meçhul…!

Yetkilileri göreve davet ederken, hastanenin malzemeleri kim tarafından nasıl kimlere peşkeş çekilmiş o da bende. Sorulacak olursa derhal adını koyarım ortaya...!

Ben bildiklerimi yazdım, daha bilmediklerim çok malzeme nereye gitti, onu da sayın başhekime sorun…!

1000
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
icon
murat 3 Şubat 2017 11:50

yenileri varken eskilerini ne yapmayı planlıyorsunac acaba merak ettim

0 0 Cevap Yaz
murat 3 Şubat 2017 11:49

bırakın bu işleri sana verilen hizmete bak

0 0 Cevap Yaz
Hüsamettin 14 Eylül 2016 17:05

Somut olarak nitelendirilebilecek deliller var. Namuslu bir soruşturmacı ve karar verici lazım

2 0 Cevap Yaz
özkan 14 Eylül 2016 01:35

Bu tablo işi var ya...inan bu iste bir iş var. Tablonun satışı nasıl gerçekleşmiş bu aslında bir zihnet eşyasi kıymetli bir taşınır soruşturmacı bence bunun uzerine gitmesi lazım vay beee...

2 0 Cevap Yaz
Said 4 Eylül 2016 23:18

Gülerek okudum :D Bu nasıl bir köşe yazısı arkadaş. Adam tirplere girmiş burada millete atar yapıyor :D Hayır yani sende faydalanmışsın az geldi payın ne oldu da bize tavır koyuyon. Çok bildiğin birşey varsa gidersin mahkemeye şikayette bulunursun yolsuzlukla ilgili soruşturma açılır. Burada birilerini rencide edeyim derken kendini ifşa etme :))

2 4 Cevap Yaz
SANAL 3 Eylül 2016 00:04

Sen her şeyi bilirsin, ağzındaki baklayı çıkarsana, abin orada çalışıyor olup biteni sana anlatmıştır, kaç yıldır ilçeyi soyup soğana çevirenleri neden yazmıyorsun, ihalesiz işleri peşkeş çekenlerle yoksa arkadaş olduğun içinmi sustun basının vicdanlı (!!!) elemanı..

0 3 Cevap Yaz
Cevap tatvanlıya 31 Ağustos 2016 22:46

Bence bu tatvanlı yorum yazan arkadaşin bu işte haberi var azcık oda çalmiş çirpmiş. Çünkü dokunmuş

1 1 Cevap Yaz
Bitlisli 31 Ağustos 2016 02:07

Jeneratör yerinde duruyor Yemek özel firma tarafından verildiği icin malzemeler firmaya ait Çamaşır makinası yeni hastaneye taşınmış Rontgen özel firmanın kurşunlarda firmaya ait Ama sen bildikleri söylede bakalım hastane mi sen mi yalancisin

1 5 Cevap Yaz
Haberin varmı 31 Ağustos 2016 02:04

Ferhan abi sen duymadın mı o şahıslar kendilerine yeni hastane yapacaklar oradaki malzemeyide oraya koyacaklar

4 1 Cevap Yaz
Mutkili 31 Ağustos 2016 00:15

kızmayin birader yarın soruşturma açılır.

0 0 Cevap Yaz
veli tan 30 Ağustos 2016 23:05

yağmaya hayir...

1 1 Cevap Yaz
Mülazım İşıçok

Şabanın filmini çagrıştiriyor dinime kizmişem imanıme kızmişem TATVANLI çok kızmış niye kizizen kurban

0 1
Tatvanlı 30 Ağustos 2016 21:51

Devlet hasnahanesindekı hemen hemen tüm malzeme ekipman Vs yeni hastahaneye taşındı jeneratörleri yerli yerinde duruyor hatta ameliyathanelerin rafları dolapları eksik kaldı da yemekhanenin krom raf ve dolapları kullanıldı şuanda hastanede sadece kalan ise yaramaz ve eski gereksiz malzemeler iki üç plaka kurşun içinde sen önce gidip ihale yoluyla satışını isteseydin sen alsaydın kimsenin kimseye peşkeş çektiği yok bilip etmeden ortalığı karıştırmak için çabalayip durmayın zaten sizin gibi ler yüzünden ülke bu halde olup olmadık şeylere ortalığı velveleye veriyorsunuz! !

2 6 Cevap Yaz
arşiv HABER ARŞİVİ
Haber İhbarı
Nöbetçi Eczaneler

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Siteadi harici linklerin sorumluluğunu almaz.