Geylani, ‘Tatvan Büyük Bir Dönüşüme Hazır Olsun’

Videoyu Aç Geylani, ‘Tatvan Büyük Bir Dönüşüme Hazır Olsun’
A
a

AK Parti Tatvan Belediye Başkan Adayı Mehmet Emin Geylani, seçim çalışmaları kapsamında gazetecilere yaptığı açıklamada ‘Tatvan Büyük Bir Dönüşüme Hazır Olsun’ dedi.

Tatvan’ın Tamamına Hizmet Götüreceğiz
Belediye Başkan Adayı Geylani yaptığı açıklamada, ‘Tatvan bölgenin Nazar Boncuğu konumunda bir ilçe. Belediye hizmetlerini tüm mahallelere eşit şekilde yayacağız. Her kesimin taleplerine önem vereceğiz. Mahallelerimizdeki eksikleri biliyoruz. İnşallah biz bugüne kadar yapılan çalışmaların üzerine daha fazla hizmet yaparak Tatvan’ı her yeriyle bir vitrin şehrine çevireceğiz’ dedi.

Alt Yapı Sorununu Hızlı Bir Şekilde Çözeceğiz
Geylani, ‘Tatvan’ın alt yapı çalışmalarının belli bir bölümü tamamlanmış durumda. Öncelikli hedefimiz bu alt yapı çalışmalarını hızlı ve kontrollü bir şekilde tamamlamak olacaktır. Doğalgaz, kanalizasyon, içme suyu ve bunun yanına sulama suyu şebekesini de yapacağız. Biliyorsunuz ki içme suyu ile bahçe sulaması yapıldığı için yazın su kesintisi sorunları oluşuyor. Biz bunu sulama suyu hattı ile çözeceğiz inşallah’ diye sözlerini sürdürdü.

Birlikte Yönetim Anlayışı İle Hizmet Edeceğiz
Belediyenin artık belli bir anlayışın değil, gencinden yaşlısına, kadınından erkeğine herkesin dâhil olduğu bir anlayış ile yönetileceğini ifade eden Başkan Adayı Mehmet Emin Geylani, ‘Mahalle meclisleri kuracağız. Bu meclislerimiz ile rutin olarak aylık veya iki aylık sürelerde toplanacağız. Mahalle meclis toplantılarımızı belediyede değil mahallelerimizde yapacağız. Mahallelerimizin sorunlarını yerinde görüp inceleyeceğiz. Çalışmalarımızı bu toplantılar sonucunda hızlı ve etkili bir şekilde yapacağız’ söyledi.

Sokak Yenileme ve İyileştirme Çalışmaları Yapacağız
Hizmet noktasında Tatvan’ın her karış toprağına dokunacaklarını belirten Geylani, ‘Hepimizin de gördüğü gibi sokaklarımız kullanışlı değil. Bütün sokaklarımızda yol asfaltlama, kaldırım, peyzaj, temizlik ve ışıklandırma çalışmaları ile yenileme ve iyileştirme çalışmaları yapacağız. Yapacağımız çalışmalar ile sokaklarımız daha modern ve kullanışlı hale gelecek’ belirtti.

Projelerimiz Her Kesime Hitap Ediyor
Son olarak Geylani, ‘Uzun süredir üzerinde çalıştığımız projelerimizi çok yakında tanıtım toplantısı ile duyuracağız. Projelerimiz sadece hizmet odaklı projeler değil. İstihdam ve Turizm odaklı projeler de var bunların içinde. Bu projeler ile Tatvan büyük bir sıçrama yaşayacak. Buradan şunu çok rahat söyleyebilirim ki, Tatvan büyük bir dönüşüme hazır olsun’

 
1000
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
icon
Haklı 25 Şubat 2019 04:41

20 senedir dönüşmemiş şimdimi dönüşecek

0 0 Cevap Yaz
Akın asıltürk 23 Şubat 2019 18:52

Tatvanın en büyük sorunu hastanesinin olmaması çevre yolu ve havaalının yapılmaması.tatvan doğunun incisi ve turizm potansiyeli yüksek bir yerde.doğuekspres gibi vangölü ekspres hayata geçirilmeli.eren üniversitesine bağlı bir fakülte tatvana yapılmalı denizcilik üzerine.askeri hastanenin yerine kent meydanı ve altında otopark yapılmalı.demiryolu ve karayolları şehir dışına taşınmalı.nemrut bölgesi millipark ilan edilmeli.çöplük bölgesine piknik ve yüzme yerleri yapılmalı.lütfen bunu yayınlayın.saygılarımla

0 6 Cevap Yaz
Mesut 23 Şubat 2019 14:18

İnşşallah bütün vaadlerinizi gerçekleştirirsiniz.ama bunun için evvela kazanmanız lazım,öyle görünüyor’ki ak parti olarak yani teşkilatınız vede mevcut başkanınız halkı özmüştür,inşallah ben yanılıyorum,eğerki arkanıza siyah takımlı siyah kravatlı kişileri alıp oy isterseniz korkarım’ki kaybedersiniz,veya akıllı davranıp Tatvanı bilen ideolojiden uzak birini yanına alıp Tatvanın toplumsal haritasını çıkarıp,hangi ailenin ileri geleni sözü geçenlerin listesini yapıp,yanınada mütevazı ve sevilen insanları alarak o kişilere iyi anlatırsanız kazanırsınız,tabiki Allah’ın izni ile.

0 0 Cevap Yaz
Güngör 23 Şubat 2019 13:21

Siyaset = yalan.

0 1 Cevap Yaz
Hasan aydın 22 Şubat 2019 17:12

Çevre yolu yıllardır bitmiyor hastane 15 km ötede.en acil sorunlar bunlar

0 0 Cevap Yaz

Bunlar da İlginizi Çekebilir
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ
Haber İhbarı

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Siteadi harici linklerin sorumluluğunu almaz.