Bitlis'te bahar temizliği yapıldı

Bitlis Belediyesi ekipleri bahar temizliği kapsamında çöp toplama, cadde, meydan ve yol temizliklerinin yanı sıra park ve yeşil alanlardaki dezenfekte çalışmalarını da sürdürüyor.

Videoyu Aç Bitlis'te bahar temizliği yapıldı
A
a

Bahar temizliğine büyük önem veren Bitlis Belediyesi, bu alandaki çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Her gün belirlenen plan dahilinde kent merkezinde temizlik çalışmalarını yürüten Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, çöplerin toplanması ve süpürülmesinin yanı sıra ana cadde, yol ve meydanın çevre temizliği konusunda da yoğun mesai harcıyor.

Genel temizlik çalışmalarının yanı sıra park ve yeşil alanların temizliğine de büyük önem veren belediye ekipleri, bahar ayı ile birlikte ortaya çıkan çöpleri de toplayarak kent dışına çıkarttı.

Konona virüs tedbirleri kapsamında dezenfekte çalışmalarını da sürdüren Bitlis Belediyesi tedbirleri elden bırakmıyor.

Yürütülen çalışmalarla vatandaşlara daha temiz ve daha hijyen bir ortam sağlayan ekipler çalışmalar kapsamında son olarak, Hüsrevpaşa Mahallesi’nde yıkama ve mıntıka temizliği gerçekleştirdi. Hüsrevpaşa Mahallesi’nin muhtelif yerlerinde kaldırımları ,caddeleri ve parkları temizleyen ekipler, Hüsrevpaşa Mahallesi toki 302 binaların bulunduğu kaldırım ve yolları yıkadı. Bitlis genelinde temizlik,çöp toplama ve yıkama çalışmaları yapılırken,Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından temizlik çalışmalarının yoğun bir şekilde yaz aylarında da devam edeceği belirtildi.

 


Bunlar da İlginizi Çekebilir
arşiv HABER ARŞİVİ
BİTLİS HABER13 YORUM KURALLARI
Haber İhbarı
Bitlis Nöbetçi Eczaneleri

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Siteadi harici linklerin sorumluluğunu almaz.