Bitlis Belediyesi kadınlar matinesi düzenledi

Softmedya Yazılım Web Reklamı
Videoyu Aç Bitlis Belediyesi kadınlar matinesi düzenledi
A
a

Bitlis Belediyesi tarafından kentteki kadınların günlük rutin işlerinden uzaklaştırmak ve stres atmak amacıyla hayatta geçirdiği proje kapsamında her ay kadınları bir araya getirerek çeşitli matine düzenliyor.


Bitlis'te bir iş merkezinin düğün salonunda ilk düzenlenen matineye katılan kadınlar, çeşitli programlarla gönüllerince eğlendi.

Matinenin açılışına katılan Bitlis Belediye Başkanı Nesrullah Tanğlay, kadınlara yönelik yapılacak projelere hakkında bilgi verdi.

Belediye olarak sosyal, kültürel ve sanatsal etkinliklere ağırlık vereceklerini belirten Tanğlay, şu ifadeleri kullandı:

Sosyal Belediyecilik anlamında kadınlara yönelik projelerimiz var. Matinelerimizi sizlerden gelen talepler doğrultusunda sürdürmeye devam edeceğiz. Etkinliklerimize gösterdiğiniz ilgi bizleri memnun etti. Bu vesileyle sizleri de hayatın stresinden uzaklaştırabiliyorsak ne mutlu bize. Siz değerli hanımefendilerin sorumluluğu oldukça büyük. Sizler bizlerin baş tacımızsınız. Tüm çalışmalarımızla olduğu gibi Sosyal Kültürel ve Sanatsal etkinliklerimizle de halkımıza ihtiyaçları doğrultusunda en güzel şekilde hizmet vermeye devam edeceğiz. Yapacağımız işlerde sizlerin desteğine ihtiyacımız var. Özellikle bu güzel kentimizi temiz tutma açısından sizlere büyük görevler düşüyor.

 

Bunlar da İlginizi Çekebilir
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ
BİTLİS HABER13 YORUM KURALLARI
Haber İhbarı
Bitlis Nöbetçi Eczaneleri

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Siteadi harici linklerin sorumluluğunu almaz.