Bitlis Eren Üniversitesi BESYO Öğrencisi Avrupa Şampiyonu Oldu

Bitlis Eren Üniversitesi BESYO öğrencisi Çiğdem Kırvaç, Slovakya’nın Bratislava kentinde yapılan WAKO Büyükler Avrupa Kick Boks Şampiyonası’nda altın madalya kazanarak Avrupa Şampiyonu oldu.

Videoyu Aç Bitlis Eren Üniversitesi BESYO Öğrencisi Avrupa Şampiyonu Oldu
A
a

Bitlis Eren Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu öğrencisi Milli Sporcu Çiğdem Kırvaç, 13-21 Ekim 2018 tarihleri arasında Slovakya’nın Bratislava kentinde yapılan WAKO Büyükler Avrupa Kick Boks Şampiyonası’nda zorlu müsabakalar sonunda rakiplerini geride bırakarak 60 Kg Low Kick kategorisinde Avrupa'nın zirvesindeki yerini aldı.

Konuyla ilgili değerlendirmede bulunan BEÜ Rektörü Prof. Dr. Erdal Necip Yardım, Avrupa Şampiyonu olan öğrencimiz Çiğdem Kırvaç'ı tebrik ederek başarılarının devamını diledi. Rektör Yardım: "Üniversitemiz öğrencisi Çiğdem Kırvaç, dün olduğu gibi bugün de aldığı başarılarla bizleri gururlandırmıştır. Daha önce birçok şampiyonluğa ve dereceye imza atan öğrencimiz, Slovakya'nın Bratislava kentinde yapılan Avrupa Şampiyonası'nda ülkemizi temsil etti. Öğr. Gör. Gülcan Tekin ve öğrencimiz Çiğdem Kırvaç'ı tebrik ediyorum.” açıklamasında bulundu.

 


Bunlar da İlginizi Çekebilir
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ
BİTLİS HABER13 YORUM KURALLARI
Haber İhbarı
Bitlis Nöbetçi Eczaneleri

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Siteadi harici linklerin sorumluluğunu almaz.