Başkan Aksoy’dan Tıp Bayramı Mesajı

Tatvan 14 Mart 2018 10:14
Videoyu Aç Başkan Aksoy’dan Tıp Bayramı Mesajı
A
a

Tatvan Belediye Başkanı Fettah Aksoy, “14 Mart Tıp Bayramı” nedeniyle kutlama mesajı yayımladı.

Yayımladığı mesajında, tüm sağlık çalışanlarının bayramını kutlayan Başkan Aksoy, “Fedakarca sağlık hizmeti sunan, yaşamımızı emanet ettiğimiz, sağlık çalışanlarımızın ‘14 Mart Tıp Bayramı’nı kutluyor, aileleri ile birlikte sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir hayat sürmelerini temenni ediyorum” dedi.

İnsanların kaliteli ve mutlu bir yaşam sürmelerinin ana koşulunun sağlıklı bireyler olmalarından geçtiğini belirten Başkan Aksoy, mesajında şu ifadelere yer verdi;

Bedenen ve ruhen sağlıklı olan bireyler, toplumsal refahın artmasına önemli katkı sunarlar. Bu bağlamda, insan sağlığının korunması ve sağlık sorunlarının ortadan kaldırılması adına her koşulda görev yapan doktorlarımızın ve sağlık çalışanlarının ortaya koyduğu çabanın değeri ölçüsüzdür. Bu duygu ve düşüncelerle öncelikle sağlıklı bir toplum temennisiyle, gece ve gündüz demeden fedakarca sağlık hizmeti sunan, yaşamımızı emanet ettiğimiz tüm hekimlerimizin ve tüm sağlık çalışanlarımızın ‘14 Mart Tıp Bayramı’nı kutluyor, huzurlu ve mutluluklar diliyorum.

 

Bunlar da İlginizi Çekebilir
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ
Haber İhbarı
Nöbetçi Eczaneler

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Siteadi harici linklerin sorumluluğunu almaz.