Van Atatürk Kültür Parkı'nda gerçekleşen konsere binlerce vatandaş katıldı. Bir önceki akşam sahne alan Bengü’nün konserinde yaşanan gerginliğin ardından, Cem Adrian’ın konserinde geniş güvenlik önlemleri alındı.

Saldırıya rağmen konsere devam etti

Alkışlar arasında sahneye çıkan Cem Adrian, şarkılarını seslendirirken kim tarafından atıldığı belli olmayan bir pet şişe yüzüne isabet etti. Buna rağmen, konserine ara vermeyen Adrian, olayı olgunlukla karşıladı. Saldırgan kişiye hitaben,Adrian,"Elimdeki gülü az önce pet şişe atan dostuma armağan ediyorum. Siz iletirsiniz ona, bayağı çalışmış olmalı ki hedefi tam doğru vurdu" dedikten sonra konserine devam etmesi kalabalıktan büyük takdir topladı.

Meteoroloji'den Bitlis'e Kuvvetli Yağış Alarmı! Meteoroloji'den Bitlis'e Kuvvetli Yağış Alarmı!

Sosyal medya hesabından paylaşım yaptı

Konser sonrası sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Cem Adrian, "Mahcubiyet ile ilgili mesaj ve yorumlar okuyorum. Ben çok iyi ve güzel hissediyorum. Böyle bir şey hissetmenize gerçekten gerek yok. Bir gül bahçesinde gibiydim. Bir iki dikenden sebep bahçeye küsülmez ‘ki ben dikeni de severim gülden ötürü...’ Muhteşemdiniz Van. Her şey için minnettarım" paylaşımında bulundu.

Kaynak: İHA