Kenan Aktaş AK Parti'den Hizan Belediye Başkan Aday Adayı

Tatvan Belediye Başkanı Geylani birim amirleri ile toplantı yaptı

Videoyu Aç Tatvan Belediye Başkanı Geylani birim amirleri ile toplantı yaptı
A
a

Tatvan Belediye Başkanı Mehmet Emin Geylani, birim amirleri ile olağan toplantısını gerçekleştirdi.

Birim amirlerinden yapılan çalışmalar hakkında bilgi alan Tatvan Belediye Başkanı Mehmet Emin Geylani, yaptığı inceleme sonrasında her birim amiri ile tek tek istişarede bulunup, yapılan çalışmaları değerlendirdi.

Sona yaklaşan kış sezonu öncesi planlama çalışmalarının konuşulduğu toplantıda, birim amirleri haftalık çalışma raporlarını Başkan Geylani'ye sundu.

"Yaz sezonunda tüm imkanlarımızla yoğun bir hizmet seferberliği içerisinde olacağız" diyen Tatvan Belediye Başkanı Mehmet Emin Geylani, "Vatandaşlarımızın beklentilerini karşılamak, hizmet üretmek ve şehrimizin geleceği için var gücümüzle çalışıyoruz. Yoğun bir yaz sezonu bizleri bekliyor. Planlama çalışmalarımızı şimdiden tamamlıyoruz. İnşallah aynı anda birçok projenin başlayacağı bir yaz sezonu geçireceğiz.

Onun dışında sezon sonuna kadar alt ve üst yapı çalışmalarımızın büyük bir kısmını tamamlayarak çok daha güzel bir Tatvan'ı hep birlikte inşa edeceğiz. Elimizden gelenin fazlasını yaparak yoğun bir şekilde çalışmaya devam edeceğiz" diye konuştu.

 

Bunlar da İlginizi Çekebilir
arşiv HABER ARŞİVİ
BİTLİS HABER13 YORUM KURALLARI
Haber İhbarı
Bitlis Nöbetçi Eczaneleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Siteadi harici linklerin sorumluluğunu almaz.