Bitlis Gençlik Spor Kulübünden Masa tenisinde büyük başarı

> Bitlis 18 Ekim 2016 13:38
Videoyu Aç Bitlis Gençlik Spor Kulübünden Masa tenisinde büyük başarı
A
a

Türkiye 3. Ligi 17 yıllık bir aradan sonra Kastamonu'nda erkeklerde 12, bayanlarda 13 takımın katılımı ile yeniden başladı.

En son 1999-2000 sezonunda oynanan Türkiye 3.Ligi ertesi sezon kapatılmıştı. 17 yıllık bir aradan sonra Türkiye 3.Ligi Kastamonu'nda 15-16 Ekim tarihleri arasında yapılan maçlarla başladı.

Bitlis'i temsil eden BİTLİS GENÇLİK SPOR KULÜBÜ 6 maçın 4 ünü kazanarak 2.lig yolunda büyük bir avantaj elde etti.

Müsabakalarda Trabzonspor, Öz Van Gençlikspor, Giresun Gençlikspor, Aktif Spor (Sivas) takımlarını yendi.

İlimiz sporcuları Serhat Akbalık, Cüneyt Turdu ve Fesih Turdu ve antrenörümüz Mustafa Palta'ya ilimizi onurlandırdıkları için teşekkür ederiz.
 
ERKEKLER 3.LİGİ 1.ETAP MAÇ SONUÇLARI
 

DENİZLİ SPOR    VETERAN MTD  (B)    0    3
BİTLİS GENÇLİK SPOR    TRABZON SPOR    3    1
ETİMESGUT BLD. SPOR    TOKAT BLD. PLEVNE SPOR    3    2
ISPARTES GSK    ÖZ VAN GENÇLİK SPOR    3    2
AKTİF SPOR    KONYA GENÇLİK SPOR    1    3
FMV IŞIKSPOR    GİRESUN GENÇLİK SPOR    3    0
TRABZON SPOR    DENİZLİ SPOR    1    3
VETERAN MTD  (B)    TOKAT BLD. PLEVNE SPOR    3    2
BİTLİS GENÇLİK SPOR    ÖZ VAN GENÇLİK SPOR    3    0
ETİMESGUT BLD. SPOR    KONYA GENÇLİK SPOR    3    1
ISPARTES GSK    GİRESUN GENÇLİK SPOR    3    2
AKTİF SPOR    FMV IŞIKSPOR    3    2
DENİZLİ SPOR    TOKAT BLD. PLEVNE SPOR    1    3
TRABZON SPOR    ÖZ VAN GENÇLİK SPOR    1    3
VETERAN MTD  (B)    KONYA GENÇLİK SPOR    3    0
BİTLİS GENÇLİK SPOR    GİRESUN GENÇLİK SPOR    3    1
ETİMESGUT BLD. SPOR    FMV IŞIKSPOR    1    3
ISPARTES GSK    AKTİF SPOR    0    3
ÖZ VAN GENÇLİK SPOR    DENİZLİ SPOR    0    3
TOKAT BLD. PLEVNE SPOR    KONYA GENÇLİK SPOR    2    3
TRABZON SPOR    GİRESUN GENÇLİK SPOR    3    0
VETERAN MTD  (B)    FMV IŞIKSPOR    2    3
BİTLİS GENÇLİK SPOR    AKTİF SPOR    3    1
ETİMESGUT BLD. SPOR    ISPARTES GSK    3    2
DENİZLİ SPOR    KONYA GENÇLİK SPOR    2    3
ÖZ VAN GENÇLİK SPOR    GİRESUN GENÇLİK SPOR    2    3
TOKAT BLD. PLEVNE SPOR    FMV IŞIKSPOR    3    2
TRABZON SPOR    AKTİF SPOR    0    3
VETERAN MTD  (B)    ISPARTES GSK    3    2
BİTLİS GENÇLİK SPOR    ETİMESGUT BLD. SPOR    0    3
GİRESUN GENÇLİK SPOR    DENİZLİ SPOR    0    3
KONYA GENÇLİK SPOR    FMV IŞIKSPOR    3    1
ÖZ VAN GENÇLİK SPOR    AKTİF SPOR    2    3
TOKAT BLD. PLEVNE SPOR    ISPARTES GSK    1    3
TRABZON SPOR    ETİMESGUT BLD. SPOR    1    3
VETERAN MTD  (B)    BİTLİS GENÇLİK SPOR    3    0
Kaynak : Bitlis Haber13 / Haber Merkezi
1000
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...


Bunlar da İlginizi Çekebilir
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ
Haber İhbarı
Nöbetçi Eczaneler

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Siteadi harici linklerin sorumluluğunu almaz.