Bitlis Belediyesi 2019 faaliyet bültenini yayınladı

Bitlis Belediyesi 2019 yılı içerisinde yapılan hizmetlerin yer aldığı hizmet bültenini “Söz verdiklerimiz için çalışıyoruz” sloganıyla “Bitlis 2019” adı altında yayınladı.

Videoyu Aç Bitlis Belediyesi 2019 faaliyet bültenini yayınladı
A
a

Bitlis Belediyesi Basın Birimi tarafından yayına hazırlanan bültende belediye tarafından sunulan teknik ve sosyal hizmetlere ilişkin bilgiler kamuoyuyla paylaşıldı. Bitlis Belediyesinin 2019 yılı hizmetlerini değerlendiren Başkan Nesrullah Tanğlay, seçim beyannamesinde söz verdikleri projelerin yanı sıra bir dizi yeni proje hayata geçirdiklerini söyledi.

“Söz verdiklerimiz için çalışıyoruz”

Seçim beyannamesinde 50 proje sözü verdiklerini vurgulayan Başkan Tanğlay “Biz söz verdiklerimiz için çalışıyoruz. Halkımıza hizmet süresi içinde hayata geçirilmesi sözü verdiğimiz 50 proje ve hizmet süresinin sonunda altyapı, yol, su sorunu kalmamış, modern ve aynı zamanda tarihi dokusu açığa çıkarılmış bir kent bırakma sözü vermiştik. Hizmet görevinin tarafımıza tevdi edilmesinin üzerinden 8 ay gibi kısa bir süre geçmesine rağmen hayata geçirdiğimiz projeler, yürüttüğümüz hizmetlerle halkımızın karşısına alnımız ak, başımız dik çıkabildiğimize inanıyoruz. Halkımızın kendisine hizmetle mükellef olan belediyenin yaptığı işlerden haberdar olması gerektiğine inanıyoruz. Bu sebeple bütün birimlerimizin yürüttüğü hizmetleri özel bir çalışmayla, sade ve abartmadan derleyip yayınladığımız bültenle halkımızın takdirine sunduk. Çok olumlu geri dönüşler aldık. Çıktığımız hizmet yolunda, yaptığımız işlerin halkımız tarafından da takdir edilmesi ve memnun kalınması bizleri hem mutlu etmekte hem de moral ve motivasyonumuzu yükseltmektedir.”dedi.
Yayınlanan bültenin online ortamda e-dergi haline www.bitlis.bel.tr internet sitesi üzerinden ulaşılabilir.
 


Bunlar da İlginizi Çekebilir
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ
BİTLİS HABER13 YORUM KURALLARI
Haber İhbarı
Bitlis Nöbetçi Eczaneleri

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Siteadi harici linklerin sorumluluğunu almaz.