Başkan Geylani'den Sultan'a anlamlı hediye

Tatvan Belediye Başkanı Mehmet Emin Geylani, ilçenin Van Gölü sahilinde pamuk şeker satarak ailesinin geçimine katkı sunan Sultan Yılmaz'ı Yaz Şenlikleri’nde ağırlayarak, kitap seti hediye etti.

Videoyu Aç Başkan Geylani'den Sultan'a anlamlı hediye
A
a

Geçtiğimiz günlerde elindeki pamuk şekerle kitap satışının yapıldığı tezgahın önünde durup kitaplara bakarken çekilen fotoğrafıyla bir sosyal medyanın dikkatini çeken 6. sınıf öğrencisi Sultan Yılmaz’a Tatvan Belediye Başkanı Mehmet Emin Geylani kayıtsız kalmadı.

Sosyal medyada paylaşılan fotoğrafı gördükten sonra Sultan Yılmaz’ın ailesi ile irtibata geçen Başkan Geylani, Sultan’ı Tatvan Belediyesi 2019 Yaz Şenlikleri’ne davet etti. Dün gece Çağatay Akman konserinde Sultan Yılmaz’ı sahneye davet eden Başkan Geylani, küçük kıza kitap seti hediye etti.

Başkan Geylani, küçük kıza başarı dileklerini ilettikten sonra şunları söyledi. ‘Biz Sultan’ı sosyal medyada gördükten sonra hemen iletişime geçtik. Okuduğu kitaplar ile şehrine, vatanına ve milletine faydalı bir birey olur inşallah’ dedi. Sultan Yılmaz ise teşekkürlerini iletti.
 


Bunlar da İlginizi Çekebilir
arşiv HABER ARŞİVİ
BİTLİS HABER13 YORUM KURALLARI
Haber İhbarı
Bitlis Nöbetçi Eczaneleri

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Siteadi harici linklerin sorumluluğunu almaz.