Kenan Aktaş AK Parti'den Hizan Belediye Başkan Aday Adayı

Başkan Geylani, kadınlar gününde karanfil dağıttı

Videoyu Aç Başkan Geylani, kadınlar gününde karanfil dağıttı
A
a

Tatvan Belediye Başkanı Mehmet Emin Geylani, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla belediye hizmet binasında çalışan kadın personellere karanfil dağıttıktan sonra, Cumhuriyet Caddesi’nde karşılaştığı bütün kadınlara karanfil dağıttı.

Tatvan Belediye Başkanı Mehmet Emin Geylani, ilçede esnaf ziyareti yaparak çalışan ve çarşı merkezinde karşılaştığı kadınlara karanfil vererek, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutladı. 

Tatvan Belediyesi Gençlik Meclisi üyeleri ile birlikte karanfil dağıtan Başkan Geylani şu açıklamada bulundu. “Kadınlar toplumun temel direğini oluşturmaktadırlar. Kadına çok büyük değer veren ve bu konuda dünyaya öncü olan bir medeniyetten geliyoruz. Buda toplumumuzun ve özellikle dinimizin kadınlar üzerindeki hassasiyetinin ne kadar önemli olduğunu gösteriyor.” dedi.
Başkan Geylani son olarak tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutladı.

Tatvan Belediyesi Gençlik Meclisi üyelerinden Herdem Taş ise yaptığı açıklamada, “Gençlik meclisi üyelerimiz ve Belediye Başkanımız Mehmet Emin Geylani ile birlikte bu güzel programı yaparak güzel bir farkındalık oluşturduk. Bu güzel günde özellikle belediye başkanımızı kadınları unutmadığı için teşekkür ediyorum. Bende buradan tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutluyorum” dedi.

 

Bunlar da İlginizi Çekebilir
arşiv HABER ARŞİVİ
BİTLİS HABER13 YORUM KURALLARI
Haber İhbarı
Bitlis Nöbetçi Eczaneleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Siteadi harici linklerin sorumluluğunu almaz.