Kenan Aktaş AK Parti'den Hizan Belediye Başkan Aday Adayı

Zombi gelin koronavirüse yakalandı!

Videoyu Aç Zombi gelin koronavirüse yakalandı!
A
a

İran'da "zombi gelin" ve "Angelina Jolie'ye benzemek isterken zombi olan kadın" diye tanımlanan Fatemeh Khisvand'ın koronavirüse yakalandığı açıklandı.

Sosyal medyada aşırı makyajlı ve filtreli fotoğraflarını paylaşarak şöhrete kavuşan Fatemeh Khisvand'ın İran'da tutulduğu cezaevinde koeonavirüse yakalandığı açıklandı. Instagram'da Sahar Tabar lakabını kullanan 22 yaşındaki genç kadın Ekim ayından beri "Şiddeti, zinayı övmek ve gençleri yanlış yönlendirmek" suçlamalarıyla cezaevinde tutuluyordu.

TEDAVİSİNE ENGEL OLUNMASINI KABUL ETMİYORUZ
Konuyla ilgili açıklamayı; ABD merkezli, İnsan Hakları Merkezi isimli kuruluş yaptı. Kuruluş adına açıklama yapan avukat Payam Derafshan, "Bu genç kadının, cezasının uzatılmasına ve hapisten çıkarak tedavi olmasına engel olunmasını kabul etmiyoruz" dedi.

YETKİLİLERE ÇAĞRI

Hapishane yetkililerinin bu iddiayı yalanladığını söyleyen Derafshan, "Fakat hapishane içerisinden aldığım birçok kaynak bana o koğuşta çok sayıda Kovid-19 hastasının olduğunu söyledi. Yetkililere çağrımız hasta olanları hapishaneden çıkarmaları yönündedir" ifadesini kullandı.
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir
arşiv HABER ARŞİVİ
BİTLİS HABER13 YORUM KURALLARI
Haber İhbarı
Bitlis Nöbetçi Eczaneleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Siteadi harici linklerin sorumluluğunu almaz.