Ziraat bankası kredi başvurusu 6 ay geri ödemesiz

Temel İhtiyaç Desteği ile vatandaşlara 10 bin TL'ye kadar kredi alma imkanı geldi. Ziraat Bankası sunduğu kredi kapsamında 36 ay vade fırsatı bulunuyor. Başvuruların nasıl yapılacağı ve sonuçların ne zaman açıklanacağı merak konusu. Peki Temel İhtiyaç desteği başvurusu nasıl yapılır? 6 ay ödemesiz kredi sonuçları ne zaman açıklanır?

Videoyu Aç Ziraat bankası kredi başvurusu 6 ay geri ödemesiz
A
a

10 bin TL'ye kadar 6 ay ödemesiz Temel İhtiyaç Desteği'nde 36 ay vade imkanı bulunuyor. Corona virüsün ekonomik etkilerini azaltmak için vatandaşlara sunulan Temel İhtiyaç Desteği sonuçları merakla bekleniyor. Temel İhtiyaç Desteği ile ilgili Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, açıklama yaptı. Peki Temel İhtiyaç desteği başvurusu nasıl yapılır, sonuçlar ne zaman açıklanır?

BAKAN ALBAYRAK AÇIKLAMA YAPTI

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, dün Temel İhtiyaç Desteği ile ilgili bir açıklama gerçekleştirdi. Bakan Albayrak açıklamasında:"5 bin lira altında geliri olan vatandaşlarımız için 10 bin liraya kadar, çok düşük maliyetli temel ihtiyaç desteği devreye alındı. Dün itibarıyla 3,7 milyon vatandaşımız başvurdu. Bu kapsamda da ödemeleri bu hafta başlatıyoruz." ifadelerini kullandı.

ZİRAAT BANKASI TEMEL İHTİYAÇ DESTEĞİ BAŞVURU EKRANI

Bireysel İhtiyaç Desteği kredisi detayları;

10.000,-TL’ye kadar,

6 ayı ödemesiz dönemli, 36 Aya kadar vadeli,

Aylık Eşit Taksitli,

Kredi kullanabilecektir.

10 bin TL'ye kadar kredi imkanı veriliyor.

ZİRAAT BANKASI KREDİ BAŞVURU EKRANI İÇİN TIKLAYINIZ!

 


Bunlar da İlginizi Çekebilir
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ
BİTLİS HABER13 YORUM KURALLARI
Haber İhbarı
Bitlis Nöbetçi Eczaneleri

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Siteadi harici linklerin sorumluluğunu almaz.