Yüksel Doğru Parti Genel Başkan Yardımcılığı görevine getirildi

“Melkişi Aşireti"nin önemli isimlerden Ferman Yüksel Doğru Parti Genel Başkan Yardımcılığı görevine getirildi.

Videoyu Aç Yüksel Doğru Parti Genel Başkan Yardımcılığı görevine getirildi
A
a

Çoğunluğu Bitlis, Batman ve Siirt'te yaşayan Doğu ve Güneydoğunun en büyük aşiretlerinden “Melkişi Aşireti"nin önemli isimlerden Ferman Yüksel Doğru Parti Genel Başkan Yardımcılığı görevine getirildi.

Rıfat Serdaroğlu’nun genel başkanlığını yaptığı, Doğru Parti Genel Başkan yardımcılığına getirilen Batman ve Kozluk çiftçisinin sevilen isimlerinden, 25 yıl boyunca Kozlukta Ziraat Odası Başkanlığı ve Kozluk Esnaf Kefalet ve Kredi Kooperatif Başkanlığı yapmış olan Ferman Yüksel görevine başladı. 

Partide Orman, Su İşleri ve Çevreden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı olarak görevlendirilen Yüksel, Doğru Parti’nin Türkiye’de hızla teşkilatlanmaya gittiğini belirtti.

Ferman Yüksel, “Türkiye’nin yeni partisi olarak Amacımız bu milleti yeniden ayağa kaldırmaktır. Türkiye Cumhuriyeti’ni temel değerlerine yeniden kavuşturmaktır. Bu nedenle sistemin koruyucusu olmak istiyoruz. Bütün vatandaşlarımızın bize destek olmasını istiyoruz. Ekonomi’den sağlığa, Eğitim’den Adalete çıkmaz bir sokağa doğru sürüklenen Ülkemizin makus talihini değiştirmek için tüm vatandaşlarımızdan destek istiyoruz” dedi.

Güneydoğuda önemli oy potansiyeline ulaştıklarına inandıklarını ifade eden Doğru Partisi Genel Başkan Yardımcısı Ferman Yüksel,  Doğru Parti’de sesini duyurmak isteyen gençler, çiftçiler, esnaflar, tütüncüler ve kadınlara kapılarının açık olduğunu belirten  Yüksel: “Uzun zamandır Batman'da çiftçilik yapıyorum. Doğru Partisi’nin üst düzey görevine getirildim.Çiftçinin, işçinin, esnafın, köylünün, tütünü elinden alınan zor şartlarda hayvancılık yapan kardeşlerimizin sorunlarını gündeme getirmek ve çözüm bulmak için siyasete atıldım. Türkiye partisi olarak her kesimden insanları partimize davet ediyoruz. Amacımız bu milleti yeniden ayağa kaldırmaktır.Din, dil, ırk ayrımı yapılmadan Alevi, Sünni, Kürt, Türk, Çerkez ayırmadan Partimiz herkese açıktır." dedi.

Sistemin koruyucusu olmak istediklerini Atatürk'ün ilke ve inkılaplarını benimseyen bir parti olacağımızı özellikle vurgulamak isteriz dedi.

 


Bunlar da İlginizi Çekebilir
arşiv HABER ARŞİVİ
BİTLİS HABER13 YORUM KURALLARI
Haber İhbarı
Bitlis Nöbetçi Eczaneleri

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Siteadi harici linklerin sorumluluğunu almaz.