Kenan Aktaş AK Parti'den Hizan Belediye Başkan Aday Adayı

Yaşar İzsiz, BİGİAD başkan adayı olduğunu açıkladı

Videoyu Aç Yaşar İzsiz, BİGİAD başkan adayı olduğunu açıkladı
A
a

Geçmiş dönemlerde Bitlis Dernekler Federasyonu (BİDEF) başkanlık görevini yürüten Bitlisli işadamı Yaşar İzsiz, BİGİAD başkan adayı olduğunu açıkladı.

Bitlisli hemşerilerinin isteği doğrultusunda Bitlis Genç İşadamları Derneği (BİGİAD) başkan adayı olduğunu söyleyen Yaşar İzsiz, “Bitlis ve hemşerilerimiz için hizmete talibim” dedi.

Sosyal medya üzerinden yaptığı yazılı açıklamada BİGİAD başkan adayı olduğunu belirten işadamı Yaşar İzsiz, şu cümlelere yer verdi;

“Değerli hemşerilerim, bu güne kadar BİGİAD yönetiminde bulunan ve bizleri en iyi şekilde temsil eden hemşerilerimize teşekkür ederek, Bitlisli işadamlarımız arasındaki iletişim ve eşgüdümü ileri seviyelere taşımak ve katma değeri daha yüksek hizmetler üretebileceğimize inandığımız için, BİGİAD Başkan adayı olmaya karar verdim. Bitlis iş atmosferine yeni bir soluk getireceğimize güvendiğimiz kadromuzla BİGİAD yönetimine aday olduğumuzu duyurur, hep beraber Bitlis’imize hayırlı hizmetler yapabilmek amacıyla dua ve desteklerinizi bekliyoruz.”

BİGİAD’ın, 15 Şubat 2020 tarihinde Genel Tüzüğü’nün oylanacağı ve 4 Nisan 2020 tarihinde yapılacak olan Olağan Genel Kurul ile birlikte başkanlık seçiminin gerçekleştirileceği bildirildi.
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir
arşiv HABER ARŞİVİ
BİTLİS HABER13 YORUM KURALLARI
Haber İhbarı
Bitlis Nöbetçi Eczaneleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Siteadi harici linklerin sorumluluğunu almaz.