Vedat Demiröz'den Bitlis Tanıtım Günleri değerlendirmesi

Videoyu Aç Vedat Demiröz'den Bitlis Tanıtım Günleri değerlendirmesi
A
a

AK Parti Mali İdari İşler Başkanı ve Bitlis Milletvekili Vedat Demiröz, 30 Kasım-03 Aralık tarihlerinde İstanbul Maltepe Etkinlik Alanı'nda düzenlenen 3. Bitlis Tanıtım Günleri'ni değerlendirdi.

Demiröz, "Yerli ve yabancı çok sayıda insanın katılımıyla gerçekleşen etkinlik, güzel Bitlisimizi daha geniş kitlelere tanıtma imkanı sağladı. Emeği geçen herkese teşekkür ederim" dedi.

MÜZE KENT BİTLİS

Demiröz; yaptığı açıklamada, "Müze Kent Bitlis İstanbul'a Taşınıyor" sloganıyla duyurulan etkinliğin, Bitlis'in tarihi, kültürel ve coğrafi güzelliklerinin tanıtılması bakımından büyük bir fırsat sunduğunu belirtti. Tanıtım günlerinin sadece Bitlis'e değil, bütün Doğu Anadolu'ya yönelik ön yargıların ortadan kaldırılmasına ve bölgeye ilginin daha da artmasına katkı sağladığını kaydeden Demiröz, son yıllarda yapılan yatırımlar ve tanıtım faaliyetleriyle bölgenin zenginliklerinin ortaya çıkarılmasında çok yol kat edildiğini vurguladı.

BU ETKİNLİKLER KARDEŞLİĞİMİZİ PEKİŞTİRİYOR

Bu etkinliklerin en önemli özelliğinin birlik ve beraberliğimizi pekiştirmek olduğuna dikkat çeken Demiröz: “Son günlerde ülkemiz üzerine oynanmaya çalışılan oyunların hepimiz farkındayız. Ama kriz tellalları boşuna heveslenmesin. Allah’ın izniyle hiç kimsenin gücü bizim kardeşliğimizi bozmaya yetmez. Ama işçisiyle işvereniyle, memuruyla emeklisiyle devletimize güvenmekten, ülkemizin, insanımızın potansiyeline inanmaktan asla vazgeçmeyeceğiz” dedi. Mazlumların umudu olan Türkiye’nin içine kapanma, yorulma, mola verme lüksü olamayacağını hatırlatan Demiröz “Bu yüzden mücadelemizi sürdüreceğiz, kardeşliğimizi pekiştirip, Türkiye’yi daha güçlü kılmak için gece gündüz çalışacağız ”ifadelerini kullandı. Bitlis’te bugün birlik beraberlik ve huzurun olduğuna dikkat çeken Demiröz: “Tanıtım günlerimizin her aşamasında katkısı olan Valimiz, Belediye Başkanımız, kaymakamlarımız, STK'lar ile tam bir uyum ve ahenk içinde çalışıyor. Bundan gurur duyuyoruz. Allah bu birliğimizi ve dirliğimizi daim eylesin” dedi.

 

Bunlar da İlginizi Çekebilir
arşiv HABER ARŞİVİ
BİTLİS HABER13 YORUM KURALLARI
Haber İhbarı
Bitlis Nöbetçi Eczaneleri

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Siteadi harici linklerin sorumluluğunu almaz.