Tema Vakfı Temsilcileri Başkan Geylani'yi ziyaret etti

Videoyu Aç Tema Vakfı Temsilcileri Başkan Geylani'yi ziyaret etti
A
a

Türkiye Erozyonla Mücadele, Ağaçlandırma ve Doğal Varlıkları Koruma Vakfı (TEMA) Bitlis İl Temsilcisi Hülya Durmaz, Tatvan İlçe Temsilcisi Edanur Altan Oruk ve Mutki İlçe Temsilcisi Kenan Orak, Tatvan Belediye Başkanı Mehmet Emin Geylani’yi ziyaret etti.

Belediye Başkanlığı makamında gerçekleştirilen ziyarette konuşan TEMA Vakfı Bitlis İl Temsilcisi Hülya Durmaz, gelecekle ilgili projelerinin olduğu ve bu projeleri gerçekleştirmek için çalışmalarının devam ettiğini bildirdi.

TEMA Vakfı'nın çok sayıda gönüllüsü olduğunu söyleyen Durmaz, "Gelecek nesillere yaşanılabilir bir şehir bırakmak istiyoruz. Doğasıyla, havasıyla, yeşil alanlarıyla ama her şeyden önemlisi bilinci yüksek bazı değerlerin farkında olan eğitilmiş bir nesil yetiştirmek istiyoruz" dedi.

Başkan Geylani ise, belediye ve şahsı adına Tatvan’da erozyonla mücadele ve ağaçlandırma konusunda TEMA Vakfı ile ortak projeler üzerinde güzel çalışmalar yapacaklarını söyleyerek şu açıklamalarda bulundu;

“TEMA Vakfı gerek üyeleri gerekse gönüllüleri ile ülkemizde çok güzel çalışmalar yürütmekte. Bizde belediye olarak yeşil alanların artması ve erozyon ile mücadele konusunda çalışmalarımızı yürütüyoruz. İnşallah TEMA Vakfı ile güzel çalışmalar gerçekleştireceğiz.”

Ziyaret sonrası Başkan Geylani’ye plaket verildikten sonra TEMA Vakfı gönüllüsü rozeti takıldı.

 

Bunlar da İlginizi Çekebilir
arşiv HABER ARŞİVİ
BİTLİS HABER13 YORUM KURALLARI
Haber İhbarı
Bitlis Nöbetçi Eczaneleri

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Siteadi harici linklerin sorumluluğunu almaz.