Losev

Tatvan Tso ile Gerede Tso Kardeş Oda Protokolü İmzalandı

Videoyu Aç Tatvan Tso ile Gerede Tso Kardeş Oda Protokolü İmzalandı
A
a

Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası ile Bolu Gerede Ticaret ve Sanayi Odası arasında "Kardeş Oda Protokolü" imza töreni ve KOSGEB, İŞ-KUR ve BİGİAD işbirliğiyle düzenlenen uygulamalı girişimcilik eğitimi kursunun sertifika dağıtım töreni düzenlendi.

Gerede TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ersin Kaçka, Meclis Başkanı İbrahim Sadi Özalp, Genel Sekreter Şerafettin Dağyıldız, Gerede TSO yönetim kurulu ve meclis üyelerinden oluşan bir heyetle odamıza ziyarette bulundu.

Oda Başkanımız Bilal Adabağ ve odamız yönetim kurulu ve meclis üyelerince karşılanan Gerede TSO heyeti ilk olarak odamız başkanlık makamında Oda Başkanımız Bilal Adabağ ve odamız yönetim kurulu ve meclis üyeleriyle bir araya geldi. Sohbet havasında geçen ziyarette iki odanın çalışmaları ve ilçelerle ilgili karşılıklı bilgilendirmelerde bulunuldu. Akabinde ise, KOSGEB, İŞ-KUR ve BİGİAD işbirliğiyle odamızda düzenlenen uygulamalı girişimcilik eğitimi kursunun sertifika dağıtım töreni programına geçildi.

Sertifika dağıtığımı öncesinde ise Oda Başkanımız Bilal Adabağ ve Gerede TSO Başkanı Ersin Kaçka tarafından "Kardeş Oda Protokolü" imzalandı. Ardından ise Odamız ile Gerede TSO arasında karşılıklı hediye takdimleri yapılarak, çeşitli hediyeler sunuldu.

Daha sonra ise KOSGEB, İŞ-KUR ve BİGİAD işbirliğiyle düzenlenen uygulamalı girişimcilik eğitimi kursunun sertifika dağıtım törenine geçildi. Programda Oda Başkanımız Bilal Adabağ, Gerede TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ersin Kaçka, KOSGEB Bitlis İl Müdürü Cevat Kaya, İŞ-KUR Bitlis İl Müdürü Mücahit Gülmez, Ağrı Doğubeyazıt TSO Başkanı Ali Efe ve Odamız Başkan Yardımcısı Cengiz Şahin birer konuşma yaparak, girişimci adaylarına tebrik ve başarı dileklerini ilettiler.

Ayrıca düzenlenen girişimcilik kurslarındaki katkılarından ötürü KOSGEB Bitlis İl Müdürü Cevat Kaya, İŞ-KUR Bitlis İl Müdürü Mücahit Gülmez’e teşekkür plaketi takdim edildi.

Düzenlenen program, KOSGEB Bitlis İl Müdürü Cevat Kaya, İŞ-KUR Bitlis İl Müdürü Mücahit Gülmez’in girişimci adaylarının sorularını yanıtlaması ve düzenlenen 4 ayrı kurs sonunda sertifika almaya hak kazanan toplam 100 girişimci adayına sertifikalarının takdim edilmesi ve toplu hatıra fotoğrafı çekimi ile sona erdi.

Öte yandan, toplam 3 günlük program dahilinde ilçemize gelen Gerede TSO heyeti, bu kapsamda 3 gün boyunca ilimizin tarihi ve turistik mekanlarını gezerek, çeşitli ziyaretler gerçekleştirecek.

 


Bunlar da İlginizi Çekebilir
arşiv HABER ARŞİVİ
BİTLİS HABER13 YORUM KURALLARI
Haber İhbarı
Bitlis Nöbetçi Eczaneleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Siteadi harici linklerin sorumluluğunu almaz.