Tatvan Sporlu eski futbolculardan Kaymakam Erkan’a ziyaret

Geçmiş dönemlerde Tatvan Spor Kulübünde top koşturan eski futbolcular spora ve sporcuya katkılarından dolayı Bitlis’in Tatvan ilçe Kaymakamı Murat Erkan’a teşekkür ziyaretinde bulundular.

Videoyu Aç Tatvan Sporlu eski futbolculardan Kaymakam Erkan’a ziyaret
A
a

Grubu makamında kabul ederek ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kaymakam Murat Erkan’a spora ve sporcuya katkılarından dolayı teşekkürlerini ileten futbolcular çiçek takdiminde bulundular.

Sohbet havasında geçen ziyarette futbolcularla tek tek tanışan Kaymakam Erkan, futbolculardan futbol hayatlarıyla ilgili anılarını dinledi.

Grup adına spora ve sporcuya katkılarından dolayı Kaymakam Erkan’a teşekkür eden Tatvan Sporlu eski futbolculardan Ahmet Benzeş, “Şimdiki jenerasyon bizim dönemimize kıyasla çok daha şanslı. Bu anlamda spora ve sporcuya sonuna kadar destek veren bir ilçe kaymakamımız var. Ben bu vesile ile tüm arkadaşlarım adına spora ve sporcuya verdiği katkılardan dolayı sayın kaymakamımıza teşekkür ediyorum. İnşallah ihtiyaç duyulması durumunda bizlerde spor anlamında tecrübelerimizi paylaşarak, üzerimize ne düşüyorsa yerine getirmeye hazır olduğumuzu belirtmek istiyoruz.” Dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kaymakam Murat Erkan ise, spora teşvikin önemine vurgu yaparak, sporun akademik eğitim kadar önemli olduğunu belirtti.

Tatvan’da şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonrada imkanlar dahilinde spora ve sporcuya katkı sunmaya devam edeceklerini kaydeden Erkan, “Spora en büyük katkı spor yapmaktan geçer. Sporla ilgili sloganımız bu olmalıdır. Bu anlamda spora teşvik son derece önem arz etmektedir. Her öğrencinin gündelik hayatında en az bir spor dalıyla ilgilenmesi gerekir. Zaten bizim hedefimizde bu yöndedir. Çünkü spor akademik eğitim kadar önem arz eden bir konudur. Bu anlamda yapılan çalışmalarla ilçemizde spora olan ilginin her geçen gün artığını söyleyebiliriz. Gerçekten ilçemizde spor anlamında yetenekli birçok öğrencimiz var. Bunlara sahip çıkıp ve destek sunulduğu zaman bu öğrencilerin çok büyük başarılar elde ettiğini görüyoruz. Buda hem akademik başarı hem de spor anlamında başarı ve gurur olarak ilçemize geri dönüyor. Bu nedenledir ki her zaman spora ve sporcuya önem vererek elimizden geldiğince destek sunmaya çalıştık. İnşallah şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonrada imkanlar dahilinde spora ve sporcuya katkı sunmaya devam edeceğiz.” Diye konuştu.


Bunlar da İlginizi Çekebilir
arşiv HABER ARŞİVİ
BİTLİS HABER13 YORUM KURALLARI
Haber İhbarı
Bitlis Nöbetçi Eczaneleri

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Siteadi harici linklerin sorumluluğunu almaz.