Tatvan Kaymakamı Mehmet Ali Özkan Din Görevlileriyle Bir Araya Geldi

Tatvan Kaymakamı Mehmet Ali Özkan, Tatvan Müftülüğünün düzenlemiş olduğu aylık mutat toplantısı kapsamında ilçe merkezi ve köylerde görevli personel ve Kur’an kursu öğreticileriyle bir araya geldi.

Videoyu Aç Tatvan Kaymakamı Mehmet Ali Özkan Din Görevlileriyle Bir Araya Geldi
A
a

            Kaymakam Özkan, Din Görevlileriyle Bir Araya Geldi
Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası (TATSO) konferans salonunda gerçekleştirilen mart ayı mutat toplantısı, Aşr-ı Şerif okunmasıyla başladı.

Toplantıda ilçe merkezi ve köylerde görevli personel ve Kur'an kursu öğreticilerine hitaben bir konuşma gerçekleştiren Tatvan Kaymakamı Mehmet Ali Özkan, okumanın önemine vurgu yaptı. Kuran'ın ilk emrinin "Oku" olduğuna vurgu yapan Kaymakam Özkan, ilçede başlatılan okuma-yazma seferberliği ile ilgi bilgi vererek, bu noktada eğitimcilere büyük sorumluluklar düştüğünü ifade etti. Yapılan en küçük hatanın bile geleceğimize, gelecek nesillerimize mal olabildiğine dikkat çeken Kaymakam Özkan, "Hepimize bu noktada büyük sorumluluklar düşüyor. Bu yüzden yaptığımız hizmetlerde hassasiyet göstermeli ve elimizden gelen desteği sunmalıyız. Bu konuda da din görevlilerimizden destek bekliyoruz" dedi.

Kaymakam Özkan, konuşmasının ardından hizmet süresi dolmuş olan müftülük personellerine plaket takdim ederek, teşekkürlerini iletti.

İlçe Müftü Vekili Mehmet Ekinci ise, Kaymakam Mehmet Ali Özkan ve diğer tüm katılımcılara katılımlarından ötürü teşekkürlerini iletti.

 


Bunlar da İlginizi Çekebilir
arşiv HABER ARŞİVİ
BİTLİS HABER13 YORUM KURALLARI
Haber İhbarı
Bitlis Nöbetçi Eczaneleri

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Siteadi harici linklerin sorumluluğunu almaz.