Tatvan Fırıncılar Derneği'nin açılışı yapıldı

Tatvan'da faaliyet gösteren fırıncıların bir araya gelmesiyle kurulan Tatvan Fırıncılar Derneği’nin açılışı yapıldı.

Videoyu Aç Tatvan Fırıncılar Derneği'nin açılışı yapıldı
A
a

Tatvan Yeni Çarşı İş Merkezinde açılışı gerçekleştirilen derneğin açılışı İlçe Kaymakamı Mehmet Ali Özkan, Belediye Başkanı Fettah Aksoy, Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası, STK temsilcileri, kurum amirleri ve çok sayıda davetlinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Davetlilerle birlikte açılış kurdelesini kesen Kaymakam Mehmet Ali Özkan, derneğin hayırlı olmasını dileyerek, dernek yöneticileri ve üyelerine başarı dileklerini iletti.

Tatvan Belediye Başkanı Fettah Aksoy ise, ilçede faaliyet gösteren fırıncı esnafının tek çatı altında toplanmasının önemine vurgu yaparak, derneğin hayırlı olmasını diledi.

Açılışta kendilerini yalnız bırakmayan tüm misafirlere teşekkürlerini ileten Tatvan Fırıncılar Derneği Başkanı Maşuk Aksoy da, Tatvan’da faaliyet gösteren fırıncılar olarak bundan sonra dernek çatısı altında faaliyet yürüteceklerini ifade etti.

Odamızı temsilen Odamız Meclis Üyesi ve aynı zamanda BİGİAD Bitlis Şube Başkanı Cengiz Şahin ve Odamız Meclis Üyesi Vacip Demir ile birlikte açılışa katılan Odamız Meclis Başkanı Rıdvan Kökel ise, TATSO adına “hayırlı olsun” dileklerini iletti.

Yapılan açılış sonrası dernek bürosu gezilerek, dernek yöneticileri ve üyeleriyle bir araya gelindi, dernek ile ilgili fikir alışverişinde bulundu.

Düzenlenen açılış programına Kaymakam Mehmet Ali Özkan, Belediye Başkanı Fettah Aksoy, Başkan Yardımcısı Baki Menteş, Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Rıdvan Kökel, Tatvan Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ecvet Avcı, Tatvan Ziraat Odası Başkanı Mehmet Şefik Kızılca, TATSO Meclis üyesi ve aynı zamanda Bitlis Genç İşadamları Derneği (BİGİAD) Bitlis Şube Başkanı Cengiz Şahin, STK temsilcileri, kurum amirleri ve çok sayıda davetli katıldı.

 


Bunlar da İlginizi Çekebilir
arşiv HABER ARŞİVİ
BİTLİS HABER13 YORUM KURALLARI
Haber İhbarı
Bitlis Nöbetçi Eczaneleri

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Siteadi harici linklerin sorumluluğunu almaz.