Tatvan’da parklar ve oyun grupları dezenfekte ediliyor

Videoyu Aç Tatvan’da parklar ve oyun grupları dezenfekte ediliyor
A
a

Tatvan’da Koronavirüse (Kovid-19) karşı dezenfeksiyon çalışmaları devam ediyor. İlçe genelinde bulunan çocuk oyun parkları, banklar ve kamelyalar sık sık dezenfekte ediliyor.

Tatvan Belediyesi salgın hastalık tedbirleri kapsamında sokağa çıkma kısıtlaması bulunan ve normalleşme planına göre haftada bir gün 11.00 ile 15.00 saatleri arasında dışarı çıkabilecek olan 0-14 yaş grubu çocuklar ve park ve bahçeleri ziyaret eden vatandaşlar için kent merkezi içerisinde bulunan park ve bahçelerde bulunan çocuk oyun parkları, banklar ve kamelyalarda düzenli olarak dezenfekte işlemi yapıyor.

Özel olarak oluşturulan ekiplerin, il merkezinde parkları, oyun gruplarını, bank ve kamelyaları özel solüsyonlarla dezenfekte edildiğini belirten Belediye Başkanı Mehmet Emin Geylani, “Tatvan Belediyesi olarak koronavirüs salgınına karşı tüm tedbirleri uyguluyoruz.

Parklarımıza her hafta dezenfekte işlemi gerçekleştiriyoruz. Çocuklarımızı ve gençlerimizi ve parklarımızı ziyaret eden vatandaşlarımızı korona virüse karşı korumak amacıyla ekiplerimiz parklarda çalışmalara başladı. Tüm parklar, ekiplerimiz tarafından büyük bir titizlikle dezenfekte edildi ve düzenli olarak dezenfekte edilmeye devam edecek.” dedi.

 

Bunlar da İlginizi Çekebilir
arşiv HABER ARŞİVİ
BİTLİS HABER13 YORUM KURALLARI
Haber İhbarı
Bitlis Nöbetçi Eczaneleri

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Siteadi harici linklerin sorumluluğunu almaz.