Tatvan’da içimizi ısıtacak güzel görüntüler

Bitlis’in Tatvan ilçesi Yeni Çarşı Caddesinde yuvadan düşen yavru karga Esnaf Çay evinde oturan bir vatandaşın omuzuna kondu.

Videoyu Aç Tatvan’da içimizi ısıtacak güzel görüntüler
A
a

Whatsapp ihbar hattımıza gelen video ve bilgilere göre, Tatvan Yeni Çarşı Caddesinde arkadaşlarıyla oturup çayını yudumlayan Murat Güllübardak yuvasından düşüp sırtına konan yavru karga arasındaki içimizi ısıtan bir görüntü verdi.  

Önce kendisini gagalayabileceğini düşünen Güllübardak yerinden hiç kıpırdamadan arkadaşlarıyla beraber sohbet ederek etrafta yavru karganın annesi olduğu düşündüğü kargalarında uçuştuğunu gördü. Daha sonra kendisine zarar veremeyeceğini düşünen Güllübardak kargayı alarak kendi elleriyle besleyerek su verdi. İkilinin arasında sıcak bir dostluk oluştu.

Hem arkadaşlarıyla sohbet ederek hemde kargayı besleyen Güllübardak etrafta kedilerinde olduğunu fark ederek bir süre bekledikten sonra annesinin etraftaki dükkanlar üzerinde uçuştuğunu gördüğü alana yavru kargayı bıraktı. Daha sonra açıklamaları arasında hayvan sevgisi başkadır canlıya zarar vermek günahtır. Düşüp sırtıma konması benim için bir sınavdı şükür kendi ellerimizle besledik su içirdik annesinin olduğunu düşündüğümüz tarafada tekrar bıraktık dedi.

 
Kaynak : Bitlis Haber13 / Haber Merkezi


Bunlar da İlginizi Çekebilir
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ
BİTLİS HABER13 YORUM KURALLARI
Haber İhbarı
Bitlis Nöbetçi Eczaneleri

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Siteadi harici linklerin sorumluluğunu almaz.