Kenan Aktaş AK Parti'den Hizan Belediye Başkan Aday Adayı

Tatvan'da Gazeteciler Günü programı düzenlendi

Videoyu Aç Tatvan'da Gazeteciler Günü programı düzenlendi
A
a

Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası (TATSO) tarafından “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” vesilesiyle ilçede gören yapan Gazetecilere yönelik program düzenlendi.

TATSO yönetim kurulu ev sahipliğinde Tatvan'da bir Restoranda düzenlenen program vesilesiyle ilçede görev yapan Gazeteciler ile TATSO yönetimi yemekte bir araya geldi. Gazetecilerle sohbet edip, sorun ve sıkıntılarını dinleyen TATSO yönetimi, hazırladığı Basın memnuniyet anketiyle de gazetecilerin TATSO’dan beklentilerini, talep ve önerini de ayrıca not aldı.

TATSO’yu temsilen Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Yılmaz Lebit ve İsmail Alkoç ile Yönetim Kurulu Üyesi Yusuf Kocakaplan ile TATSO Basın – Yayın Birimi Sorumlusu Hakan Okay’ın katılım gösterdiği programda TATSO yönetimi adına programda bir konuşma yapan TATSO Başkan Yardımcısı Yılmaz Lebit, program vesilesiyle Gazetecilerin gününü kutladı. 

Gerek davete icabet ettikleri için ve gerekse TATSO olarak her zaman kendilerine destek sunan Gazetecilere teşekkürlerini ileten Başkan Yardımcısı Yılmaz Lebit, “Zaman ve mekan mefhumu gözetmeden çalışmayı gerektirmesi sebebiyle zor bir meslek dalı olan gazetecilik, aynı zamanda günümüzün en dinamik ve saygın mesleklerinin başında yer almaktadır. Toplumun aydınlatılması, bilinçlendirilmesi, halkın talep ve beklentilerinin kamuoyuna iletilmesi, ülkemizde yaşanan başarıların uluslararası platforma taşınması, ilçemizin, ilimizin ve ülkemizin tanıtılması gibi pek çok konuda önemli bir kamu görevi üstlenen yerel ve ulusal basınımızın, bundan sonra da aynı özveriyle görevini yerine getireceğine inanıyorum. Bu duydu ve düşüncelerle tüm basın çalışanlarımızın "10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyor, sağlık ve başarılar diliyorum.” Diye konuştu.

Gazeteciler ise hem davetten ötürü hem de “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nünde” kendilerini unutmadığı için TATSO yönetimine teşekkürlerini iletirken, TATSO yönetimi tarafından günün anısına Gazetecilere “Teşekkür” belgesi takdim edildi.

Düzenlenen program hatıra fotoğrafı çekimiyle sona erdi.
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir
arşiv HABER ARŞİVİ
BİTLİS HABER13 YORUM KURALLARI
Haber İhbarı
Bitlis Nöbetçi Eczaneleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Siteadi harici linklerin sorumluluğunu almaz.