Tatvan'da binlerce araç dezenfekte ediliyor

Tatvan Belediyesi ekiplerince koronavirüs salgınına karşı Tatvan Yaşam AVM önünde kurulan dezenfekte istasyonunda her gün toplu taşıma araçları ve şahsi araçlar dezenfekte ediliyor.

Videoyu Aç Tatvan'da binlerce araç dezenfekte ediliyor
A
a

İstasyona gelen toplu taşıma araçları ve vatandaşlar, araçlarını ücretsiz dezenfekte edebiliyor. İstasyon, haftanın 7 günü 11.00 ile 14.00 saatleri arasında hizmet veriyor.

Tatvan Belediye Başkanı Mehmet Emin Geylani, vatandaşlarımızın sağlığını korumanın her şeyden daha önemli olduğunu belirterek, "Ekiplerimiz ile birlikte koronavirüsünün ülkemizde görüldüğü ilk günden bugüne kadar dezenfekte ve hijyen çalışmalarımız aralıksız devam ediyor.

Bu çalışmaların en önemlilerinden biride Araç dezenfekte istasyonumuz. Burda her gün binlerce vatandaşımızın kullandığı toplu taşıma araçlarımızı dezenfekte ediyoruz ve bunu zorunlu hale getirdik. Bunun dışında Araç sahibi tüm vatandaşlarımız her gün buraya gelerek dezenfekte işlemini ücretsiz bir şekilde yapabiliyorlar. Bu süreçte zorunlu olmadıkça evden çıkmayalım. Araç ile çıkacağımız zaman ise araçlarınızı dezenfekte etmeyi unutmayın ve sosyal mesafe kurallarına kesinlikle riayet edelim." dedi
 


Bunlar da İlginizi Çekebilir
arşiv HABER ARŞİVİ
BİTLİS HABER13 YORUM KURALLARI
Haber İhbarı
Bitlis Nöbetçi Eczaneleri

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Siteadi harici linklerin sorumluluğunu almaz.