Tatvan’da alt yapı çalışmaları devam ediyor

Tatvan Belediyesi tarafından şehrin farklı noktalarında yürütülen alt yapı ve üst yapı çalışmalarının Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler tarafından devam ediyor.

Videoyu Aç Tatvan’da alt yapı çalışmaları devam ediyor
A
a

Geçtiğimiz yıl %58 oranında tamamlanan altyapı çalışmaları bu sene korona virüsü nedeniyle yavaşlamasına rağmen, Tatvan Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler tarafından farklı mahallelerde devam ediyor. Önümüzdeki günlerde altyapı çalışmalarında ekip sayısı arttırılarak ilçe genelinde altyapı yenileme çalışmalarına hız verilecek.

Tatvan’ın değişim yılı olacak

Altyapısı tamamlanan cadde ve sokaklarda ise yol yenileme çalışmaları aralıksız bir şekilde devam ediyor.

Konu ile ilgili açıklama yapan Tatvan Belediye Başkanı Mehmet Emin Geylani, ‘Ülkemizi ve tüm dünyayı etkisi altına alan korona virüsü nedeniyle alt yapı çalışmalarımıza kısıtlama getirmiştik. Süreç şuan olumlu ilerliyor. Bu şekilde devam ederse önümüzdeki günlerde altyapı ekip sayımızı arttırarak çalışmalarımıza hız vereceğiz. Bunun yanında üstyapı çalışmalarımız da devam ediyor.

Alt yapısı tamamlanan mahallelerimizin yol ve kaldırım çalışmaları ile peyzaj çalışmalarını da hızlı bir şekilde yapıyoruz. Herkesin bilmesini istiyorumki bu yıl Tatvan’ın değişim yılı olacak’ dedi.

 


Bunlar da İlginizi Çekebilir
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ
BİTLİS HABER13 YORUM KURALLARI
Haber İhbarı
Bitlis Nöbetçi Eczaneleri

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Siteadi harici linklerin sorumluluğunu almaz.