Losev

Tatvan Belediyesi ve TATSO’dan istişare toplantısı

Videoyu Aç Tatvan Belediyesi ve TATSO’dan istişare toplantısı
A
a

Tatvan Belediye Başkanı Mehmet Emin Geylani ve Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası (TATSO) Başkanı Bilal Adabağ, Koronavirüs nedeniyle ilçede yaşanan sıkıntılar ile esnaf ve tacirlerin durumlarını görüşmek üzere düzenlenen istişare toplantısında bir araya geldi.

TATSO’da gerçekleştirilen toplantıda; gündemdeki konular üzerine görüşme yapılarak, Tatvan Belediyesi ve TATSO işbirliği ile neler yapılabileceği konusunda fikir alışverişinde bulunuldu.

Gündeme dair genel değerlendirmelerinde yapıldığı istişare toplantısında, gerek esnaf ve tacirler için ve gerekse ilçe halk için yapılabilecek tüm işlerde ortak hareket edilmesi kararlaştırıldı.

Tatvan Belediyesi olarak ilçenin koronavirüs salgınından en asgari düzeyde etkilenmesi için ellerinden geleni yapmaya çalıştıklarını belirten Tatvan Belediye Başkanı Mehmet Emin Geylani, bu noktada TATSO ile de işbirliği içinde çalışma yürüteceklerini ifade etti.

Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası (TATSO) Başkanı Bilal Adabağ ise, TATSO olarak yürüttükleri çalışmaların yanında Tatvan Belediyesi ile de yürütecekleri ortak çalışmalarla süreci katkı sunacaklarını dile getirdi.

 

Bunlar da İlginizi Çekebilir
arşiv HABER ARŞİVİ
BİTLİS HABER13 YORUM KURALLARI
Haber İhbarı
Bitlis Nöbetçi Eczaneleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Siteadi harici linklerin sorumluluğunu almaz.