Tatvan Belediyesi: Belediyemize Olan Borçlarınızı Yapılandırıyoruz

Videoyu Aç Tatvan Belediyesi: Belediyemize Olan Borçlarınızı Yapılandırıyoruz
A
a

7326 sayılı Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması İle Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına İlişkin Kanun TBMM Genel Kurulunda kabul edilerek Resmi Gazete’de yayımlandı.

7326 sayılı Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun 09 Haziran 2021 tarihli ve 31506 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanması ile “Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması İle Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına İlişkin Kanun” TBMM Genel Kurulunda kabul edildi. 

Tatvan Belediye Başkanı Mehmet Emin Geylani, “Geçtiğimiz yıl yapılandırma fırsatını kaçıran vatandaşlarımızın belediyemiz alacakları ile ilgili yapılandırma talebi vardı.

7326 sayılı Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun 09 Haziran 2021 tarihli ve 31506 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanması ile bu talep giderildi. Vatandaşlarımızın su borçları, emlak vergisi, çevre temizlik vergisi, ilan ve reklam vergisi ve kanun kapsamındaki diğer borçlarını yapılandırmak için en geç 31 Temmuz 2021 tarihine kadar belediyemiz Mali Hizmetler Müdürlüğüne gelerek yapılandırma işlemlerini yapmaları gerekmektedir.

Vatandaşlarımız, Tatvan Belediyesi yeni hizmet binasında Mali Hizmetler Müdürlüğü, eski hizmet binasında bulunan Mali Hizmetler Müdürlüğüne ait birim ve Tatvan Yaşam AVM’de kurulan yapılandırma noktalarında işlemlerini yapabilirler” dedi.

 

Bunlar da İlginizi Çekebilir
arşiv HABER ARŞİVİ
BİTLİS HABER13 YORUM KURALLARI
Haber İhbarı
Bitlis Nöbetçi Eczaneleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Siteadi harici linklerin sorumluluğunu almaz.