Tatvan Belediye Başkan Yardımcısı Korkmaz çalışmaları yerinde inceledi

Tatvan Belediye Başkan Yardımcısı Fahrettin Korkmaz, devam eden parke yol yapım çalışmaları, kanal temizlik çalışmaları ile yol, kaldırım ve kanal onarım çalışmalarını yerinde inceledi.

Videoyu Aç Tatvan Belediye Başkan Yardımcısı Korkmaz çalışmaları yerinde inceledi
A
a

Çalışmalar esnasında çalışanlardan bilgi alan Belediye Başkan Yardımcısı Fahrettin Korkmaz, devam eden çalışmaların bitirilmesi için ekiplerin yoğun bir şekilde çalıştığını belirterek sözlerini şöyle sürdürdü. ‘Bilindiği üzere altyapısı tamamlanan mahallelerimizde yol, kaldırım ve kanal yenileme çalışmaları yapıyoruz. Şuana kadar 120.521 metre kare sathi kaplama çalışması ve 80 bin metre karenin üzerinde de kilitli parke yol yapım çalışması gerçekleştirdik. Bu sayı yağışlar başlayana kadar artarak devam edecek. 1600’e yakın farklı noktada da yol, kaldırım, oluk, kanal ve kanalet onarım çalışması gerçekleştirdik. Ekiplerimiz ara vermeden çalışmalarına devam ediyor’ dedi.

Korkmaz, ‘Tüm Mahallelerimizi Yenileyeceğiz’

Yağışlardan önce tüm mahallelerde kanalların temizlendiğini söyleyen Başkan Yardımcısı Korkmaz, ‘Şuan kanal temizlik ekiplerimiz ilçemizin tüm cadde ve sokaklarında kanalları temizlediler. İkinci bir temizlik için tekrar kontrollere başladık. Gerek görülen yerlerde tekrar temizlik çalışmaları yapılacak. Onarım çalışmalarımız yaz boyunca devam etti. Ekiplerimiz tahrip olan yolları, kaldırımları ve kanalları onardılar ve onarmaya da devam ediyorlar. Tabi bu onarım çalışmalarını geçici olarak yapıyoruz. Altyapı çalışmaları tamamlanan tüm mahallelerimizde yol, kaldırım ve kanalları yenileyeceğiz’ dedi.
 


Bunlar da İlginizi Çekebilir
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ
BİTLİS HABER13 YORUM KURALLARI
Haber İhbarı
Bitlis Nöbetçi Eczaneleri

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Siteadi harici linklerin sorumluluğunu almaz.