TATSO’dan üyelerine ücretsiz evrak desteği

Videoyu Aç TATSO’dan üyelerine ücretsiz evrak desteği
A
a

Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası (TATSO) Koronavirüs salgını nedeniyle sıkıntıya düşen üyelerine destek amacıyla oda evraklarını ücretsiz olarak verme kararı aldı.

Ekonomideki Koronavirüs etkisini en aza indirmek için çalışmalarını aralıksız sürdüren TATSO, bu kapsamda odaya bağlı Ahlat, Tatvan ve Adilcevaz’daki üyeleri için ücretsiz evrak uygulamasını başlattı. Nisan ayı sonuna kadar devam edecek uygulama kapsamında; TATSO üyeleri, odadan verilen tüm evrakları ücretsiz bir şekilde alabilecek.

Başlatılan çalışma ile ilgili bilgi veren TATSO Başkanı Bilal Adabağ, en öncelikli hedeflerinin tüm üyelerinin süreci en az sıkıntıyla aşmalarına yardımcı olmak olduğunu söyledi.

Bu kapsamda üyelere destek amacıyla odadan verilen tüm evrakları ücretsiz verme kararı adlıklarını ifade eden Adabağ, “Zorlu bir süreçten geçtiğimiz bu dönemde üyelerimizin faaliyetlerini kolaylaştırarak en iyi hizmeti sunmak amacıyla Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası (TATSO) olarak üzerimize düşen sorumluluk doğrultusunda elimizden gelen çabayı göstereceğiz. Bu manada; üyelerimizin talepleri doğrultusunda Ticaret Müdürlüğümüzden verilen harca tabi Ticaret Sicil Tasdiknamesi (Yetki Belgesi) ve İflas Konkordato evrakları hariç Oda Kayıt Sicil Belgesi, Faaliyet Belgesi, Ortalık Teyit Belgesi, İhale Durum, Meslekten Men, Ticari Ehliyet ve Ticaret Sicil Gazeteleri 2020 Nisan ayı sonuna kadar ücretsiz olarak verilecektir. Oda belge talepleri için isteyen üyelerimiz hiç odaya gelmeden de 0434.287.12.66 nolu telefonla odamızı arayarak yada mail yoluyla bu belgeleri talep edebilirler. Bizim buradaki en öncelikli hedefimiz tüm üyelerimizin süreci en az sıkıntıyla aşmalarına yardımcı olmaktır. Bu anlamda da zaten hali hazırda bu yönde devam eden çalışmalarımızın yanı sıra başlatılacak yeni çalışmalarımız olacaktır. Bunlarda neticelendikçe inşallah tek tek üyelerimize duyuracağız" dedi.

 

Bunlar da İlginizi Çekebilir
arşiv HABER ARŞİVİ
BİTLİS HABER13 YORUM KURALLARI
Haber İhbarı
Bitlis Nöbetçi Eczaneleri

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Siteadi harici linklerin sorumluluğunu almaz.