TATSO’dan öğretmen ve öğrenciler için indirim kampanyası

Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası tarafından 24 Kasım Öğretmenler günü dolayısıyla Bitlis genelinde görev yapan öğretmen ve öğrenciler için bir haftalık indirim kampanyası düzenlenecek.

Videoyu Aç TATSO’dan öğretmen ve öğrenciler için indirim kampanyası
A
a

Milli Eğitim Bakanlığı’nın 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kapsayan haftada ülke genelinde öğretmen ve öğrencilere yönelik indirim kampanyaları düzenlenmesini ön gören genelgesine istinaden Bitlis'te de Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası öncülüğünde 18 – 25 Kasım tarihleri arasında indirim kampanyaları düzenlenecek.

Tatvan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile yürütülecek olan kampanya için kolları sıvayan Tatvan Ticaret ve Sanayi Odamsı Tatvan'da mal ve hizmet satışı gerçekleştiren üyelerimizi kampanyaya dahil ederek, değerli öğretmenler ve geleceğimizin teminatı öğrenciler için yüzde 50’ye varan indirimler sağlanacak.

Restoran, kırtasiye, kafe, girim mağazaları, hediyelik eşya satan işyerleri ve AVM’ler başta olmak üzere Tatvan'da mal ve hizmet satışı gerçekleştiren birçok iş yerinin destek vereceği indirim kampanyası ile ilgili bilgi veren Tatvan Ticaret ve Sanayi Odamsı Yönetim Kurulu Başkanı Bilal Adabağ, kampanyanın 18 – 25 Kasım tarihleri arasında 1 hafta süreyle geçerli olacağını söyledi.

Kampanya sayesinde öğretmen ve öğrencilerin kampanyaya dahil olan işyerlerinden yüzde 50’ye varan özel indirimlerle alışveriş yapabileceğini kaydeden Oda Başkanı Bilal Adabağ, “Milli Eğitim Bakanlığı’nın 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kapsayan haftada ülkemiz genelinde öğretmen ve öğrencilere yönelik indirim kampanyaları düzenlenmesini ön gören kampanyasına Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası olarak bizlerden ilçemizden tam destek sunuyoruz. Bu kapsamda ilk olarak kampanyaya destek verebilecek üyelerimizi ve indirim oranlarını belirlemek için çalışma başlattık. Gerçekleştirdiğimiz çalışma kapsamında aralarında restoran, kırtasiye, kafe, hediyelik eşya satan işyerleri ve AVM’ler başta olmak üzere mal ve hizmet satışı gerçekleştiren birçok işyerimizin yer aldığı bir indirim kampanyası başlattık. Başlatmış olduğumuz kampanya detayları ile ilgili de İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz üzerinden öğretmen ve öğrencilerimize gerekli duyuru ve bilgilendirmelerimiz de yaptık. Bu kampanyamız kapsamında ilimiz genelindeki öğretmen ve öğrenciler 18 – 25 Kasım tarihleri arasında 1 hafta süreyle kampanyaya dahil olan işyerlerimizden yüzde 50’ye varan özel indirimlerle alışveriş yapabilecek. Bu indirimlerden yararlanmak isteyen öğretmen ve öğrencilerimiz ilçe milli eğitim müdürlüğümüze iletmiş olduğumuz işyerlerinden yapacakları mal ve hizmet alımlarında öğretmen ve öğrenci olduklarına dair kimlik ibrazı yapmaları neticesinde bu indirimlerden faydalanabileceklerdir. Ben bu vesile ile bu anlamlı kampanyaya destek sunan üyelerimize teşekkür ediyor, şimdiden tüm öğretmelerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutluyorum.” Diye konuştu.
 


Bunlar da İlginizi Çekebilir
arşiv HABER ARŞİVİ
BİTLİS HABER13 YORUM KURALLARI
Haber İhbarı
Bitlis Nöbetçi Eczaneleri

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Siteadi harici linklerin sorumluluğunu almaz.