Sosyal Mahallesi’nden Başkan Geylani’ye teşekkür pankartı

Videoyu Aç Sosyal Mahallesi’nden Başkan Geylani’ye teşekkür pankartı
A
a

Tatvan Belediyesi’nin bu yıl başlattığı altyapı ve yol yenileme çalışmaları nedeniyle, Sosyal Mahallesi sakinleri teşekkür pankartı astı.

“Mahallemize yapmış olduğu hizmetlerden dolayı Sayın Tatvan Belediye Başkanımız Mehmet Emin Geylani’ye ve ekibine çok teşekkür ederiz” yazılı pankartı mahalle girişine asan Sosyal Mahallesi Muhtarı Haşem Yurtada yaptığı açıklamada, “Yıllardan beri bu mahallede yaşıyoruz. Bu mahallede doğduk burada büyüdük. Şimdiye kadar kimse mahallemize bir çalışma yapmamıştı. Mahalle muhtarı olarak göreve geldikten sonra Sayın Belediye Başkanımız Mehmet Emin Geylani ile istişare halindeydik sürekli. Bununla beraber mahallemize güzel kazanımlar sağladık. Yapmış olduğu çalışmalardan dolayı kendisine ve ekibine teşekkür ederim. Gerçekten mahallemize çok güzel hizmetler yaptı. 50 yıldan beri mahallemiz köy gibiydi. Onun sayesinde yeniden şehre benzedi. Kendisine çok teşekkür ederim. Bundan sonra mahallenizde güzel şeyler yapacağız. Kalan eksiklerimizi de başkanımız ile birlikte tamamlayacağız” dedi.

Mahalle sakinlerinden Mehmet Kara yaptığı açıklamada, “Uzun yıllar toz topraktan dolayı çok sıkıntı çektik. Bu sene bu hizmetlerin gelmesi ile mahalleli çok memnun kaldı. Ana artellerin asfalt olması bizi çok memnun etti. Eskiden çok kötüydü. Düzene bindi çok şükür. Belediyenin şuan ki çalışmalarından çok memnunuz. Yatay sokaklarımızda yol yoktu diyebiliriz. Stabilize yollardı tamamen. Asfalt ya da parke yollar yoktu. Mahalleli olarak çok memnunuz. Belediye başkanımıza ve çalışnlarına çok teşekkür ederim” dedi.

Uzun yıllardır Sosyal Mahallesi’nde ikamet ettiğini belirten ve esnaflık yapan Metin Özay, “Güzel bir çalışma yaptı arkadaşlar. Yani çok memnunuz. Daha önce çok kötüydü. Eski haliyle yeni hali arasından çok büyük fark var.  Asfalt olsun, kaldırım taşları olsun çok güzel yani çok memnun kaldık. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz” dedi.

Mahalle sakinlerinden Kudbettin Bağatur ise yaptığı açıklamada, “Biz şu anda belediyeden memnunuz. Çalışmaları şuan çok güzel. Daha önce biz toz, toprak ve dumandan dolayı bir gün olsun balkona çıkıp oturamıyorduk. Ama şuanda inşallah iyi olur. Bizde rahat ederiz vatandaşta rahat eder” dedi.

 

Bunlar da İlginizi Çekebilir
arşiv HABER ARŞİVİ
BİTLİS HABER13 YORUM KURALLARI
Haber İhbarı
Bitlis Nöbetçi Eczaneleri

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Siteadi harici linklerin sorumluluğunu almaz.