Meral Akşener: İYİ Parti gururla sunar videosunu paylaştı

Videoyu Aç Meral Akşener: İYİ Parti gururla sunar videosunu paylaştı
A
a

İYİ Parti’den geçtiğimiz günlerde yayınlanan; televizyon, sosyal medya hesapları ve billboardlarda yer alan ‘’Birlikte Kazanacağız!’’ ve ‘’Tarih Yazacağız!’’ ön kampanyasının devamı olarak yeni bir kampanya videosu daha geldi.

‘’MİLLETİN İRADESİNİN MİLLETİN İTTİFAKINDA TECELLİ ETMESİNİ SAĞLADIK.’’

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in resmî sosyal medya hesaplarından;

‘’KAZANMANIN YOLU…’’notuyla paylaştığı videoda,Akşener’in;

‘’ Biz, milletin sesi olacağımıza, söz verdik. Biz, millet iradesinin temsilcisi olacağımızasöz verdik. Biz, aziz milletimize bu seçimi mutlaka kazanacağımızasöz verdik. Yılmadık, direndik. Doğru bildiklerimizi söylemeye devam ettik.Tartıştık, kavga ettik. Sözümüzden dönmedik.

Nitekim;6 Mart’ta da milletimizin önüne bir çözüm yolu koyduk. Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nu destekleyenleri de, Sayın Mansur Yavaş’ı destekleyenleri de,Sayın Ekrem İmamoğlu’nu destekleyenleri de ortak bir yol haritasında birleştirdik.

Milletin iradesinin milletin ittifakında tecelli etmesini sağladık. Bu yol, birliğin yoludur. Bu yol, istikbalin yoludur. Bu yol, milletin yoludur ve İYİ Parti gururla sunar:Bu yol kazanmanın yoludur!’’ söylemlerine yer verildi.

Video görüntülerinde Akşener’in Meclis kürsüsünde konuk ettiği vatandaşlara ve 3 yıldır yaptığı esnaf ziyaretlerinde dertlerini ve taleplerini kamuoyuna duyurduğu vatandaşlara yer verilirken;

Kemal Kılıçdaroğlu, Ekrem İmamoğlu, Mansur Yavaş ve Millet İttifakı’nın diğer paydaşları da aynı video içerisinde yer aldı.

Video içeriğinde; İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in sıklıkla dile getirdiği millet iradesinin altı çizilirken; İYİ Parti’nin milletin sesini ve iradesini temsil ettiğine vurgu yapıldı.

Videonun sonunda ise; Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş’ın cumhurbaşkanı yardımcılığı çözüm önerisinin Altılı Masa’ya sunulduğu 6 Mart gününe dikkat çekildi.

Akşener, Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş’ın cumhurbaşkanı yardımcılığı çözüm önerisini kazanmanın yolu olarak tarifleyerek video sonunda; “İYİ Parti gururla sunar: Bu yol kazanmanın yoludur!” dedi.

 

Bunlar da İlginizi Çekebilir
arşiv HABER ARŞİVİ
BİTLİS HABER13 YORUM KURALLARI
Haber İhbarı
Bitlis Nöbetçi Eczaneleri

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Siteadi harici linklerin sorumluluğunu almaz.