Kenan Aktaş AK Parti'den Hizan Belediye Başkan Aday Adayı

Kitap okuma yarışmasında dereceye giren öğrencilere hediye verildi

Videoyu Aç Kitap okuma yarışmasında dereceye giren öğrencilere hediye verildi
A
a

Bitlis Valisi Oktay Çağatay “Bir Kelime Bin Hayal Projesi” kapsamında dereceye giren öğrencilere hediyelerini takdim etti.

Bitlis İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından uygulanan ‘Bir Kelime Bin Hayal Projesi’ öğrencilere kitap okuma alışkanlığını aşılamak için her ay uygulanan bir kitap okuma yarışmasıdır. Bu proje kapsamında dereceye giren öğrencilere program düzenlenerek hediyeleri takdim edildi.

Vali Çağatay ile birlikte İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin Korkmaz ‘Bir Kelime Bin Hayal Projesi’ kapsamında kitap okuma yarışmasında Kasım ayı içerisinde en çok kitap okuyarak, ilkokul düzeyinde birinci olan Ahlat Şehit Erdoğan Gürbulak İlkokulu öğrencisi Öznur Meryem Bahar, ortaokul düzeyinde birinci olan Merkez Polis Amca Ortaokulu öğrencisi Tuğçe Tokmak ve lise düzeyinde birinci olan Hizan Fatma Aliye Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi Leyla Çelik’e hediye olarak tablet bilgisayarlarını takdim etti.

Vali Çağatay öğrencilere hediyelerini takdim ettikten sonra öğrencilerle sohbet ederek onlara bundan sonrada sürekli kitap okumaları hususunda tavsiyelerde bulundu.

 

Bunlar da İlginizi Çekebilir
arşiv HABER ARŞİVİ
BİTLİS HABER13 YORUM KURALLARI
Haber İhbarı
Bitlis Nöbetçi Eczaneleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Siteadi harici linklerin sorumluluğunu almaz.