Kaymakam Kılıç, Muhtar ve Vatandaşlarla Bir Araya Geldi

Mutki Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Mehmet Kılıç, muhtar ve vatandaşların isteklerini dinledi.

Videoyu Aç Kaymakam Kılıç, Muhtar ve Vatandaşlarla Bir Araya Geldi
A
a

Şehit Güvenlik Korucusu Rıfat Kaya toplantı salonunda düzenlenen toplantıda vatandaşların sorun ve taleplerini dinleyen Kaymakam Kılıç, ilçede yürütülecek çalışmalar hakkında da bilgi verdi.

Altyapı çalışmalarına nisan ayında başlayacaklarını aktaran Kılıç, şu bilgileri paylaştı: 

"İlçede yapılacak konut projesi için başvurular alınmaya başlandı. Mutki'de konut yetersizliği çok ciddi bir problemdi. 110 konut projemizle bu problemin bir nebzede olsa giderilebileceğini düşünüyorum. Projede satılacak olan evlerin fiyatları yüksek görülebilir. Ama uygun ödeme planlarının olması dar gelirli vatandaşlarımızın ev sahibi olmasına olanak sağlayacak. Yeni müftülük binamız için bütün çalışmalar tamamlandı. İnşallah nisan ayında temeli atılacak." şeklinde konuştu.

İlçe Garnizon Komutanı Binbaşı Ekrem Doğan ise, Mutki'nin terörle mücadelede etkin olduğuna vurgu yaparak, "Göçerleri köylerine getirenler hakkında yasal işlem başlatacağız. Kişisel isteklerinizin terörle mücadelenin önüne geçmesine izin vermeyin. Her zaman söylediğimiz gibi Mutki'nin kahramanca mücadelesine hepimiz destek olalım." ifadelerini kullandı.

 


Bunlar da İlginizi Çekebilir
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ
BİTLİS HABER13 YORUM KURALLARI
Haber İhbarı
Bitlis Nöbetçi Eczaneleri

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Siteadi harici linklerin sorumluluğunu almaz.