Kaymakam Erkan ve Başkan Aksoy'dan fuar ziyareti

Tatvan Kaymakamı Murat Erkan ve Tatvan Belediye Başkanı Fettah Aksoy, bu yıl 48.’si düzenlenen Tatvan Doğu Anadolu Fuarı Kültür ve Sanat Festivalini ziyaret etti.

Videoyu Aç Kaymakam Erkan ve Başkan Aksoy'dan fuar ziyareti
A
a

Kurum amirleri ile birlikte fuar ziyareti gerçekleştiren Kaymakam Murat Erkan ve Belediye Başkanı Fettah Aksoy, stantları tek tek gezerek ayaküstü esnaflarla sohbet ettiler. Esnaflar ise, ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek ikramlarda bulundu. Stant ziyaretinin ardından fuar kapsamında düzenlenen futbol turnuvasını izleyen Kaymakam Murat Erkan, bu yıl 48.'si düzenlenen Tatvan Doğu Anadolu Fuarı Kültür ve Sanat Festivali'nin ilçeye renk kattığını söyledi.

10 Temmuz'da başlayan ve 30 Temmuz'a kadar devam edecek olan fuarın şu ana kadar sorunsuz şekilde devam ettiğini kaydeden Erkan, ilçenin fuar bitimine kadar her gün bir birinden farklı etkiliklere ev sahipliği yapacağını ifade etti.

Fuara ilçeden ve il dışından yoğun bir ilginin olduğunu kaydeden Kaymakam Murat Erkan, fuarın her geçen yıl daha kapsamlı hale getirileceğini kaydetti.

Tatvan Belediye Başkanı Fettah Aksoy ise, 48. Tatvan Doğu Anadolu Fuarı'nı ihtişamıyla kutladıklarını söyledi. Fuarın yoğun ilgi gördüğünü ifade eden Başkan Aksoy, "Gerek halkımız ve gerekse esnaflarımız gerçekten fuara çok yoğun ilgi gösterdiler. Yoğun ilgi gösterilmesinin nedenlerinin başında yıllardır fuarımızın gerçek misyonuyla açılmamasında kaynaklıydı. Bu yılki fuar tamda fuar misyonuna ve konseptine uygun olarak açıldı. Bu anlamda inşallah fuarımız her gün farklı etkinliklere ev sahipliği yapacak. Ben bu vesile ile yoğun katılımdan dolayı teşekkürlerimi iletirken, katılımın daha da yoğun olması adına tüm halkımızı fuara davet ediyorum" şeklinde konuştu. 


Bunlar da İlginizi Çekebilir
arşiv HABER ARŞİVİ
BİTLİS HABER13 YORUM KURALLARI
Haber İhbarı
Bitlis Nöbetçi Eczaneleri

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Siteadi harici linklerin sorumluluğunu almaz.