İYİ Parti’den ‘Türkiye tarih yazacak’ videosu!

Videoyu Aç İYİ Parti’den ‘Türkiye tarih yazacak’ videosu!
A
a

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, 28. Dönem Milletvekili ve Cumhurbaşkanlığı seçimlerine yönelik resmi sosyal medya hesaplarından; “Yer şahit, gök şahit olsun ki; bu emanet bizde durdukça #TürkiyeTarihYazacak!’’ notuyla bir kampanya videosu paylaştı

Kampanya videosunda beş bin yıllık Türk devlet anlayışı; Türk devletinin sağlam bağları, Türk tarihindeki eşsiz zaferler, Türk devletinin ahlak anlayışı, Cumhuriyet’in kuruluşuyla birlikte Türkiye’nin tarımla, üretimle, sanayiyle, demir yollarıyla kalkınması ve Türkiye Cumhuriyeti Devleti kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk vurgusu, demir metaforu üzerinden işlendi.

Hazırlanan video; ‘’5 bin yıldır burada durur bu demir’’ seslendirmesi üzerine, bir demirci ustasının demir dövmesiyle başladı. ‘’Toroslardaki yörük çadırlarının direklerini tutan bu demirdir.’’ seslendirmesiyle Türk devletinin sağlam bağları; ‘’Zafere koşan gazi atların nalları bu demirdendir.’’ seslendirmesiyle Türk tarihindeki zaferler, ‘’Beytülmali koruyan ahlak ölçüsü bu demirdir’’ seslendirmesiyle Türk devletinin hazinesine el uzatanlara karşı duruşuyla ahlak anlayışı vurgulandı.‘’TAM 5 BİN YILDIR BURADA DÖKÜLÜR BU DEMİR!’’

‘’Tam beş bin yıldır dövülür, burada dökülür bu demir’’ seslendirmesiyle devam eden videonun bu bölümünde; Cumhuriyet’in kuruluşuyla birlikte Türkiye’nin tarımla, üretimle, sanayiyle ve yurdun 4 bir yanını saran demir yollarıyla kalkınması vurgulandı. ‘’Tam 5 bin yıldır burada işlenir bu demir!’’ seslendirmesiyle devam eden videonun bu bölümünde; Türkiye Cumhuriyeti Devleti kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Millî Mücadele’yi başlatan ruhuna, vatanın işgalden kurtuluş parolasına ve İYİ Parti’nin Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün vizyonuna bağlı kalarak Türk milletini her alanda yükseltme hedefine işaret edildi.

‘’5 BİN YILLIK BU DEMİR’’

Videonun son bölümünde; ‘’5 bin yıllık bu demir, her daim büyük Türk milletinin emaneti olacak’’ seslendirmesinin ardından demirci ustasının demiri döverek İYİ Parti’nin güneş logosunu işlediği görüldü.

Videonun sonunda; 5 bin yıllık Türk devlet anlayışına vurgu yapılarak; ‘’Bu emanete sahip çıkan nice cesur yürekler olacak! Bu emanete hıyanet edenlerin karşısında duran nice kutlu neferler olacak!’’ seslendirmesiyle 5 bin yıllık Türk devlet anlayışına İYİ Parti’nin sahip çıkacağı mesajı verildi.

Video; İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in kalabalıklar içinden vatandaşlarla birlikte yürürken; ‘’Yer şahit, gök şahit olsun ki; bu emanet bizde durdukça Türkiye tarih yazacak!’’ ifadeleriyle sona erdi.

 
Kaynak : (Advertorial)

Bunlar da İlginizi Çekebilir
arşiv HABER ARŞİVİ
BİTLİS HABER13 YORUM KURALLARI
Haber İhbarı
Bitlis Nöbetçi Eczaneleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Siteadi harici linklerin sorumluluğunu almaz.