İyi Parti Bitlis Milletvekili Adayları Güroymak’ta iftar programına katıldı

Videoyu Aç İyi Parti Bitlis Milletvekili Adayları Güroymak’ta iftar programına katıldı
A
a

İyi Parti Bitlis milletvekili adayları, seçim çalışmaları kapsamında Güroymak ilçesini ziyaret etti.

Milletvekili adayları Ziya Yoldaş, Hikmet Tunalı ve Yusuf Deniz, iş yerlerini dolaşarak esnaf ziyaretinde bulundu, vatandaşların sorun ve taleplerini dinledi. Daha sonra ilçede İyi Parti tarafından düzenlenen iftar programına çok sayıda vatandaş katıldı. İlçede bulunan bir çay bahçesinde bir araya gelen İyi Parti il ve ilçe yöneticileri burada bir konuşma yaptı. 

İyi Parti Bitlis Milletvekili adaylarından Ziya Yoldaş konuşmasında, siyaset iyi bir ahlakla, erdemle yapılır. 27 yıldır siyaset içerisindeyim hiç kimseyi aldatmadım, yalan konuşmadım, yalan vaatte bulunmadım.  Şuan burada Bitlis’in İyi Parti milletvekili adayı olarak sizinle bulunuyorum. Çünkü biz bu milletin oyuna talibiz, bu milletin gönlüne girmeye talibiz. 4 yıllığına Allah nasip ederse onurla şerefle bu milleti temsil etmeye talibiz. Özelikle Bitlis’te yapılan anket sonuçlarına göre İktidar Partisinin durumu vahim 1 adayı bile zor çıkarabilecek durumdalar dedi. 

İlçe teşkilatınca bir restoranda düzenlenen iftar programına Doğru Yol Partisinin eski Bitlis milletvekili Yahya Çevik eşlik etti.

 

Bunlar da İlginizi Çekebilir
arşiv HABER ARŞİVİ
BİTLİS HABER13 YORUM KURALLARI
Haber İhbarı
Bitlis Nöbetçi Eczaneleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Siteadi harici linklerin sorumluluğunu almaz.